Солона їжа піднімає бажання солодких напоїв серед дітей

256

Научно

Діти, едящие солоні продукти і закуски, більш імовірно, будуть шукати солодкі напої, щоб вимити їх, дослідників з університету Дікіна, повідомив Бервуд, Австралія, в журналі Pediatrics.Автори додали, що ця комбінація — солоні продукти з солодкими напоями — потенційно можуть підвищити ризик ожиріння. Можливо, шляхом обмеження дитячого споживання солі, їх потяг до підсолодженим цукром напоїв може знизитися, привівши до менших талиям.

Дослідження знайшло що, чим більше дітей споживало сіль, тим більше рідин вони пили в цілому. То ж було знайдено серед дітей, які випили підсолоджені напої.

У вересні 2012 вчені з CDC (Центри з контролю і профілактики захворювань) написали, що американські діти їдять стільки солі, скільки дорослі роблять. Вони додали, що високе споживання натрію пов’язано з більш високим ризиком артеріальної гіпертензії у дітей і підлітків.Керіл А. Ноусон, доктор філософії, і команда мають намір визначати, чи могла б бути асоціація між дієтичним споживанням солі, споживанням рідини і сумою підсолодженого цукром напою, випитого з масою тіла.

Вони зібрали і проаналізували форму даних національно репрезентативна проба 4 283 австралійських дітей у віці з 2 до 16 років.Всі їх дані прибутку з австралійського Національного Дитячого Огляду Їжі і Фізичної активності 2007 року. Їх споживання солі, рідин і підсолоджених цукром напоїв було обчислено шляхом розгляду двох 24-годинних дієтичних відгуків.

Вони також подивилися на інформацію про дитячої висоті і вазі і вирішили їх Індекси маси тіла (BMIs).Дослідники знайшли що цих 4 283 дітей:62% сказали, що споживали підсолоджені цукром напої (SSBs)

Ті з більш низького соціально-економічного статусу споживали великі кількості ЅЅВѕДети старшого віку випили більше SSBs

Чим більш дієтична сіль дитина мала, тим вище їх споживання жидкостиЧем більш солоний дитина споживав, тим більше їх споживання ЅЅВѕДети, споживали більше ніж один SSB в день, на 26% більш імовірно, будуть важити більше норми або будуть страждають ожирінням. Однак, коли вони розділили цих дітей на дві групи — ті, хто регулярно тренувався і ті, хто не зробив, посилання ожиріння/надмірної ваги більше ніж на один SSB в день тільки була присутня в сидячих дітей.

В цілому, середнє споживання натрію становила 2 500 мг в день, і трохи більше ніж 5% страждають ожирінням. За даними переглянутої американської Серцевої Асоціації президентська консультація, американці повинні обмежити своє споживання натрію не більше, ніж 1 500 мг на день.Лише 3% дітей, які регулярно не вживали солодкі напої, були страждають ожирінням/грузными.

Автори завершили в Резюме у тому ж журналі:«Дієтичне солоне споживання передбачило загальне рідке споживання і споживання SSB в межах споживачів SSBs. Крім того, споживання SSB було пов’язано з ризиком ожиріння.

На додаток до відомих переваг понижающегося кров’яного тиску солоні стратегії скорочення можуть бути корисними в зусиллях щодо профілактики дитячого ожиріння».Більшість дітей в промислово розвинених країнах отримує свою сіль від оброблених продуктів, хліб та харчування поза домом, а не від їх кухонних сільничок. Вчені вважають, що будь-яке скорочення дієтичної солі від продуктів, які з’їли і замінених більш здоровими продуктами, що було б добре для дитячого здоров’я.Більшість дітей отримує свою сіль від продуктів, які вони їдять, а не солонка

Яка розбіжність між сіллю і натрієм?Столова сіль є хімічною сполукою, названим хлоридом натрію (NaCL — стенди для натрію, в той час як CL позначає хлор). Сіль, оскільки ми знаємо, що містить 40%-й натрій і 60%-й хлор.

Фахівці охорони здоров’я зосереджуються на компоненті солі натрію, тому що це — частина, що впливає на наше здоров’я. 40% столової солі складаються з натрію.

Вживання в їжу занадто великої кількості солі, пов’язаної з кількома негативними последствиямиИсследования за останні кілька років зв’язали високу солоне споживання з кількома хворобами та умовами.

Нижче кілька з них:Дослідники з Медичної школи Гарварду, США і університет Гронінгена, Нідерланди, показали, що висока солоне споживання не тільки підвищує ризик розвивається артеріальної гіпертензії, але і може пошкодити кровоносні судини.

Їх дослідження було видано в журналі Circulation, проблеми вересня 2012.Американці отримують більше дієтичної солі від хліба і рулонів, ніж від солоних закусок як кренделі з сіллю, чіпси та попкорн, звіт CDC, якому повідомляють в лютому 2012. Автори додали, що тільки про одне біля кожних десяти чоловік в США виконує національні рекомендації для солоного споживання (інші їдять занадто багато солі).У сидячих старших, споживають багато солі, є більш високий ризик зниження пізнавального, повідомили канадські дослідники в журналі Neurobiology of Aging.

Автори додали, що не лише роблять дієтичні фактори деяких літніх людей повинні змінитися, але також і певні аспекти їхнього способу життя — більш фізично активне, яке вони, нижче ризик їх пізнавального зниження.

желаниеподниматьсладкийсоленый

 • Травень 29, 2018
 • коментарів 11
 • admin
 • Науково

коментарів 11


 • Swordbringer

  Кохлорылые ділять людей на нації і за кольором шкіри. Козломордые як раз і є фашисти і нацисти.


  29.05.2018 у 16:13
  Увійдіть щоб відповісти


 • Романов Денис

  Таки додумалися рік потому нарешті, гальма ?


  30.05.2018 в 00:07
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ніна Потаповна

  Він вище вже з’явився один — Тарас Миколайович :))


  30.05.2018 у 07:59
  Увійдіть щоб відповісти


 • Adorann

  Я починав з U N I X. Ядро 105 кбайт, у 1988 році робив в основному той же, що і зараз з Вінду. Довго дивувався, навіщо гектари пам’яті.
  Цілком розумію пингвинщиков. Лінукс навіть на вигляд красивіше.


  30.05.2018 у 20:29
  Увійдіть щоб відповісти


 • Anayazar

  краснобелая особистість — мені от цікаво, він правда там живе, і у фантазіях витає, або типу думає ка хитро всіх наипал? Хоча може вони насправді вірять що в них спеціально стріляють у мирних, а міліція не чіпають. Вже нічому не здивуюся, багато разів помічав, що просто ніби мізки по різному працюють там


  31.05.2018 у 07:03
  Увійдіть щоб відповісти


 • Marisar

  у європі справді немає профілактичних відключень, тому що комунікації побудовані за іншою технологією, ніж будувалися в совку. А на теренах постсовка мережі вимагають отколючений на профілактику. І происъодит це скрізь, у тому числі в ждомах місцевих коцев


  31.05.2018 в 12:12
  Увійдіть щоб відповісти


 • Alsasius

  Судячи по вбранню, рациянин приїхав з Донбасу, обіцяли золоті гори, а при приїзді тому послали [censored] як завжди, і ось його реакція.


  31.05.2018 в 22:19
  Увійдіть щоб відповісти


 • Трофімов Микола

  Бачив вчора в новинах тітку з такою )(уйней страшної на голові? — Вона! :))


  01.06.2018 у 06:25
  Увійдіть щоб відповісти


 • Капітонова Валентина

  Ай маладца. А не спиш куле так пізно? у вас же вже 4 години ночі. а то і п’ять?


  01.06.2018 в 12:32
  Увійдіть щоб відповісти


 • Лавр Левовича

  У Росії залишається багато російських долпоепов, що загрожують Росії :))


  01.06.2018 в 23:29
  Увійдіть щоб відповісти


 • Momi

  Де ти їх зустрічаєш??? :))


  02.06.2018 у 05:17
  Увійдіть щоб відповісти