Синтетичне приземлення марихуани тисячі в стаціонарних відділеннях реанімації

188

Научно

Синтетична марихуана, вуличні форми синтетичних каннабіноїдів, була пов’язана з 11 406 відвідинами відділення реанімації в 2010 в США, говориться в новому повідомленні, випущеному SAMHSA (Адміністрація з питань наромании і психічного здоров’я).Синтетична марихуана, також відома як синтетичні каннабіноїди, є речовинами, яких вимагають виробники, мають ті ж ефекти як марихуана, але не отримані з заводу.

Вони неофіційно відомі як K2, Спеція і Полум’я.Незважаючи на те, щоб бути забороненим у багатьох державах, синтетичні каннабіноїди викликані як «юридична» альтернатива марихуані, написали автори. «Всебічний, національний заборона був наказаний проти продажу синтетичних канабіноїдів у відповідності з Назвою XI закону про Безпеку та Інноваціях Управління з контролю за продуктами і ліками» у липні 2012.В березні 2012 дослідники з Дитячого Національного Медичного центру, Вашингтон округ Колумбія, повідомили, що зростаюче число дітей і молодих повнолітніх посилають педіатри у відділення невідкладної хірургії з-за проблем, викликаних синтетичної марихуаною.

Деякі ознаки та симптоми, пов’язані з синтетичним використанням марихуани, включають напади, галюцинації, параноїдна поведінка, тремтіння, артеріальну гіпертензію (високий кров’яний тиск), швидке серцеве (тахікардія), нудота, блювання, агітація і нереагування.Автори знайшли що:75% всього стаціонарного ED (відділення реанімації) відвідування, включають синтетичну марихуану, залучили молодих людей у віці з 12 до 29 років

78% всіх допусків ED, пов’язаних з синтетичним використанням каннабіноїдів, були мужскимиСредний вік для синтетичної марихуани мав відношення, допуски ED були 24 роки, порівняно з 30 роками для несинтетичних допусків ED марихуани

Адміністратор SAMHSA Памела С. Хайд, сказав:«Фахівці охорони здоров’я повинні бути попереджені про потенційні небезпеки синтетичних каннабіноїдів, і вони повинні знати, що їх пацієнти можуть використовувати ці речовини. Батьки, вчителі, тренери та інші зацікавлені дорослі можуть надати величезний вплив, говорячи з молодими людьми, особливо підлітками старшого віку й молодими повнолітніми, про потенційні ризики, пов’язані з використанням синтетичної марихуани».

Джил Керликовск, директор Управління з національної політики боротьби з наркотиками (ONDCP), сказав, що «Цей звіт підтверджує, що синтетичні наркотики завдають істотної шкоди охорони здоров’я та безпеки в Америці. Не зробіть помилку — використання синтетичних канабіноїдів може завдати серйозної, тривалий збиток, особливо у молодих людей. Батьки несуть відповідальність вивчити те, що ці препарати можуть зробити і розповідати їх сім’ям про негативному впливі, яке вони викликають».

SAMHSA каже, що виділив гранти кільком організаціям, щоб допомогти запобігти використання синтетичної марихуани. Влади у багатьох Американських штатах забезпечують утворення профілактики, включаючи фактичні дані та вебінари для батьків, щоб допомогти їм ідентифікувати ознаки і симптоми синтетичного споживання марихуани.

Шкільним оглядам додавали питання так, щоб органи охорони здоров’я могли краще вирішити, що споживання марихуани синтетичного продукту зустрічальності.Синтетичні виробники марихуани брешуть про компонентах своїх продуктовПроизводители і продавці синтетичної марихуани стверджують, що їхні продукти містять суміш традиційних лікарських трав, що наслідують ефектів, знайденим в натуральній марихуані. Вони цитують наступні трави — Nelumbo nucifera, Pedicularis densiflora, бабуся Scutellaria, пустирник Leonotis, Canavalia морський, Zornia latifolia, Nymphaea caerulea і Пустирник sibiricus.

Згідно лабораторних аналізів, виконаних в різних частинах світу, включаючи ведене урядом розслідування в Німеччині, ці вимоги є помилковими.Німецьке уряд прийшов до висновку, що речовини, що надають синтетичної марихуані психотропні ефекти, прибувають з молекул, не пов’язаних взагалі з так званими компонентами заводу.Американські власті говорять, що синтетичні каннабіноїди можуть мати продукти рослинного походження, але їм розпорошили хімікати на них. Деякі з цих хімікатів виробляють токсичність.

Речовини не легкі виявити використовує стандартний допінг-контроль, який робить їх ще більш популярними.

марихуанаприземлениесинтетическийтысяча

 • Квітень 20, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Landaron

  Ну про заводи Порошенка навіть ти знаєш в Урюпінську, а про заводи Пукина ми нічого не знаємо, а що вони у нього є, я не сумніваюся, ось і відмінність ?


  20.04.2018 у 20:38
  Увійдіть щоб відповісти


 • Дуболадов Агафон

  Дякую, Марта ?


  21.04.2018 в 09:49
  Увійдіть щоб відповісти


 • Луковніков Авдей

  сечіна упустити, акцентувати увагу на тому, шо всі протести це рука держдепу, привід не важливий :))


  21.04.2018 у 15:58
  Увійдіть щоб відповісти


 • Shakajas

  Треба пред’явити претензію не пізніше 180 днів з моменту операції (повторного списання грошей)


  21.04.2018 в 18:49
  Увійдіть щоб відповісти


 • Rainforge

  Родич, гані рубель! ?


  22.04.2018 у 06:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Flameflame

  :)) ну хіба що, але за це гроші не платять ?


  22.04.2018 в 12:30
  Увійдіть щоб відповісти


 • Cordazar

  помилка природи ти що сказати хотіла?


  22.04.2018 в 19:24
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kelace

  Войнович — не тільки розуміє, але й знає професійно, як Вас зомбувати. Зомбував на розвал СРСР, тепер зомбує на забій, саме Вас .


  23.04.2018 у 07:43
  Увійдіть щоб відповісти


 • Кондурова Інна

  Міг і не представлятися, всі і так бачать хто ти ))))


  23.04.2018 в 12:13
  Увійдіть щоб відповісти