Шкода придумала саму функціональну кришку заливної горловини

250

З такою заливною горловиною на Skoda Scala ви не проллєте ні краплі незамерзайки!

Корисна їжа – стандартно не дуже смачна їжа. Практичні речі – зазвичай не дуже красиві. Але Шкода по всій видимості зробила виняток, придумавши і розробивши саму практичну кришку заливної горловини замерзайки, яка не тільки красиво виглядає, але і практична у використанні:

Шкода придумала саму функціональну кришку заливної горловини

Першими такі варіанти з’являться на позашляховиках Skoda Scala, потім поширяться на всі інші випускаються чехами моделі.

У чому зручність використання кришки такого виду? Наступна фотографія пояснить вам цей делікатний момент:

Шкода придумала саму функціональну кришку заливної горловини

Адже відкрита кришка виглядає немов це встановлена на горловину заправна воронка!

Це останнє з «просто розумних рішень Skoda, що відповідають слогану компанії «Simply Clever». Попередні спроби зробити з простих речей, речі подвійного призначення включали в себе скребки для льоду, встановлені у кришці паливного бака, акуратні «подільники» багажника і пристрій для зберігання телефону / ключа, який вставляється у тримач для чашки), і це настільки просто і розумно, що просто дивно, що ніхто не додумався до цього раніше!

Дивіться також: Нові автомобілі “Шкода”, які вийдуть в 2019, 2020 2021 року

Так і з кришкою горловини. У закритому стані виглядає досить звичайною, але відкрийте її і вибухну від подиву: кришечка перетворюється в акуратну маленьку лійку.

Якщо вам коли-небудь доводилося промахуватися повз заливної горловини і заливати моторний відсік омиваючої рідиною – ви по достоїнству оціните працю інженерів Skoda. Така проста, але така зручна річ не повинна залишатися без уваги!