Шизофренія, більш поширена у розвинених країнах

225

Научно

Шизофренія більш поширена у розвинених країнах, ніж більш бідні країни, але це менш поширене, ніж ранеемысль.Ці результати дослідження є з Квінслендського Центру Дослідження Психічного здоров’я (QCMHR) звітом, опублікованим в американо-основанномжурнал Public Library of Science Medicine.Звіт викриває популярне визначення підручника, на яке шизофренія буде впливати 10 у кожних 1 000 осіб незалежно від того гдеживые пацієнти.Це говорить, що цей рівень занадто високий і більш вірогідний, між сім і вісім у 1 000 чоловік, незважаючи на те, що це змінилося між місцями.

Більш бідні країни також мали більше жінок з хворобою, ніж чоловіки.Університет професора Квінсленда Джона Макграта, очолив дослідницьку групу, сказав, що 21 звіт сторінки був найбільшим исам всебічний огляд ставок шизофренії у всьому світі.Його команда зібрала 188 досліджень шизофренії, що датуються з 1965 до 2002 з 46 країн.

Група фінансувалася Квінслендськом здоров’ям і американським приватним медичним фондом Стенлі Медичний Науково-дослідний інститут.Професор Макграт, професор UQ Психіатрії та директор QCMHR Епідеміології сказав, що дослідження допоможе здравоохранениюпланировщики бачать велику картину хвороби.

? Витрати на охорону здоров’я дивляться на? долара за інвалідність уникають… Планувальники охорони здоров’я повинні знати коефіцієнти захворюваності щоб кассигновать штат і фонди? Професор Макграт сказав.Шизофренія є групою захворювань мозку з такими симптомами, як галюцинації, оману, неорганізована комунікація, плохаяпланирование і зменшена мотивація.

Професор Макграт сказав, що вірив шизофренії, різної від області до області.? Наші дані показують, що рівень і поширення шизофренії варіюються набагато більше у всьому світі, ніж ранеепризнанный.? Моя думка — те, що підтипи шизофренії варіюються між країнами.

? Можливо, з’єднання хвороб, які ми бачимо тут, в Австралії, відрізняється від з’єднання, що вони входять в Мумбаї чи Замбію або Токіо.?Він сказав, щоб пояснити результати, його команда спробує підійти нові випадки з поточними даними про випадок з тих же місць і того жевремена, щоб допомогти відповісти на прогноз і питання про тривалості хвороби.Звіт є компаньйоном до більш раннього дослідження тієї ж команди числі нових випадків шизофренії у всьому світі.

Це показало, що шизофренія впливала на більшу кількість чоловіків, ніж жінки, більше мігрантів, ніж корінні громадяни і була більш поширена вгорода, ніж міські / сільські райони.Контакт: Мігель Голландия[email protected].edu.au

61-733-652-619Исследование Австралияresearchaustralia.com.au

болееразвитойраспространенныйшизофрения

 • Червень 7, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Полигалов Віктор

  Привіт український поліцай.


  07.06.2018 у 17:27
  Увійдіть щоб відповісти


 • Tygragelv

  Ти плутаєш різні речі — коли візьмуть кордон з росією під контроль — сенс блокади з боку україни втрачається


  07.06.2018 в 23:58
  Увійдіть щоб відповісти


 • Tho

  зет — а че ж ви їх запрошували? місцеві ще гірше? :))


  08.06.2018 у 13:12
  Увійдіть щоб відповісти


 • Всеволод Афанасійович

  козлорылых вже цікавить навіть наше ЖКГ? Що далі? Будеш питати скільки я раз в день в туалет сходив?


  08.06.2018 у 17:43
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gavibor

  лікуйся олігофрен, хоча боюся вже пізно


  09.06.2018 у 04:12
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ельвіра Карпівна

  Шо ви таки знаєте про мій ніс? :))


  09.06.2018 у 07:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Налівкін Георгій Филимонович

  Чувак, просто вибери собі яника президентом. А якщо здасться недостатнім — можеш його ще й в сраку поцілувати :))


  09.06.2018 у 21:46
  Увійдіть щоб відповісти


 • Костянтин Афанасійович

  Чому сруский це прикметник?


  09.06.2018 в 22:35
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kak

  Ще скажи шо Єдина Росія суцільно з патріотів України :))


  10.06.2018 в 12:36
  Увійдіть щоб відповісти