Що станеться, якщо ви включите електронний ручного гальма на швидкості 193 км/год

228

Ось що буде, якщо включити електронний ручник на великій швидкості.

Як нещодавно з’ясувалося, автомобілів з класичним механічним ручним гальмом стає все менше і менше. І, судячи з усього, незабаром фанати цього виду гальма залишаться без нього, так як в майбутньому всі автовиробники будуть випускати машини тільки з електронним ручником. Але чим відрізняється електронний ручник від тПорадиційного? Як він веде себе на дорозі? Нещодавно новий ведучий Top Gear Кріс Харріс вирішив це дізнатися, перевіривши, чи можна за допомогою електронного стоянкового гальма повеселитися на ходу.

Для цього він покликав свого товариша Рорі Ріда для тіста оновленого Volkswagen Golf R, який оснащений електронним ручником, з метою дізнатися, що станеться з машиною, якщо включити електронний гальмо на швидкості 193 км/год.

Природно, під час експерименту електронний ручне гальмо зробив, що і прогнозувалося: довів машину до повної зупинки дуже і дуже обережно. І, на превеликий жаль Харріса, нічого надприродного і захоплюючого не сталося. З-під коліс навіть не здалося серпанок, що, звичайно, розчаровує не тільки нового ведучого Top Gear, але і всіх шанувальників дріфту і спорткарів.

Що станеться, якщо ви включите електронний ручного гальма на швидкості 193 км/год

Але на цьому тест електронного ручника не закінчився. Далі Харріс вирішив з допомогою ручника пройти різкий поворот. Наприклад, в машині з звичайним механічним ручником зробити цей маневр досить легко.

Отже, правою ногою Харріс тримав педаль газу і певну постійну швидкість і, під’їхавши до повороту, повернув направо. Одночасно з цим він включив електронний ручник.

Що ж сталося далі? Ми не будемо завчасно говорити вам підсумок цього цікавого експерименту. Подивіться відео, і ви все зрозумієте.

На закінчення хотіли б зазначити, що незалежно від того, чи подобаються вам електронні ручники, треба визнати, що вони захоплюють весь автосвіт. Тому як би там не було, вам доведеться з ними рахуватися.