Що станеться, якщо в двигун налити олію, додати сіль і Пепсі-Колу

350

Дивіться незвичайний експеримент з вітчизняним автомобілем, в який двигун налили рослинне масло.

Автори YouTube каналу Garage54, не перестають вражати публіку своєю фантазією, регулярно проводячи божевільні експерименти зі старими вітчизняними автомобілями. Як тільки вони не знущалися бідними Ладами, Волгами і т. п. Але особливий інтерес у публіки викликають тести, в яких автори відео блогу замість моторного масла додають в двигун різні рідини, такі як Кока-Кола, звичайну воду і навіть соняшникову олію.

Отже, канал Garage54, напевно, вже є в мережі найбільшим відео ресурсом, який містить величезну кількість способів убити, як двигун, так і весь автомобіль. Але черговий ролик, викладений на каналі, мабуть, перевершив найсміливіші очікування шанувальників відео блогу.

На цей раз його автори вирішили придумати новий спосіб знищити двигун ВАЗ-2106. Отже, дивіться черговий відео шедевр від Garage54, в якому блогери вирішили замість моторного масла додати в двигун Жигулів рослинне масло, Пепсі-Колу, сіль (і не тільки). Що з цього вийшло дивіться у ролику.

До речі, варто сказати, що наша вітчизняна класика з гідністю витримала це випробування сіллю, олією і заморською Пепсі. Зверніть увагу, що під час експерименту двигун досить довго справлявся з чужорідними рідинами. Але, на жаль, навіть найвитриваліший мотор ви не зміг витримати такого випробування.