Шахраї придумали нову схему “розлучення” по осаго

20

За даними ввс, за перші дев’ять місяців 2021-го поліція прийняла 7150 заяв від шахраїв, які планували стягнути зі страхових компаній понад 3,7 млн.рублів. І в більшості випадків схема будувалася навколо осаго (89% від усіх звернень). Очікується, що за підсумками року кількість заяв зросте до 10 000. Це багато, але все ж менше, ніж в 2018-му (13 400 од.) або в 2019-му (12 500 од.).

Найактивніше шахраї звертаються до правоохоронців у південному, центральному та приволзькому округах. Гостро проблема стоїть і на далекому сході, зокрема в приморському краї, який очолив рейтинг регіонів рса за ризиками недобросовісних дій, пов’язаних з осацв.

В ході прес-конференції експерти також попередили про широке поширення нової схеми «розлучення» по осацв, коли шахраї влаштовують реальну аварію на «очах» відеореєстратора, що змушує страховиків виплачувати компенсації. Але як з ними боротися, в всс поки не знають.

— шахраї грають в гта в місті. Рано чи пізно це закінчиться тим, що невинні люди почнуть гинути. Тепер це не просто незаконний спосіб заробляння грошей, це суспільно небезпечне діяння, яке може спричинити за собою травми і смерті сумлінних громадян, — сказав олександр акімов, начальник відділу інформаційно-технічного забезпечення департаменту безпеки сао «ресо-гарантія».