Самий відомий гонщик, що втратив ноги, розповідає, як він продовжив участь у змаганнях

236

Алессандро Дзанарди – паралімпійця, що здобув кілька золотих медалей в автомобільних перегонах

Алессандро Дзанарди – паралімпійця, що здобув кілька золотих медалей, дворазовий чемпіон автогоночной серії CART 1997-98 років, чотириразовий чемпіон Паралімпійських ігор 2012 та 2016 років. У його честь було названо спеціальне видання Acura NSX. З-за аварії в гонках багато років тому він втратив обидві ноги:

«15 вересня 2001 року в гонці на трасі Лаузитцринг в Німеччині Дзанарди потрапив в важку аварію. Виїхавши на трасу після піт-стопа, Алекс на непрогрітій гумі занадто рано прискорився і втратив керування болідом. Його машину розвернуло поперек траси. У наступну секунду в нього врізався болід канадця Алекса Тальяні. Reynard італійця розрубало навпіл. Лікарі змушені були пізніше ампутувати обидві ноги до коліна», – йдеться в інтернет-енциклопедії Вікіпедія.

Хтось скаже – бідна людина зі складною долею, але якщо подивитися на результат з іншого боку, то Дзанарди можна назвати щасливчиком. Він не тільки вижив у жахливій ДТП, отримавши такі важкі травми і втративши майже ¾ від об’єму крові, але й відновився, продовжуючи займатися своєю улюбленою справою, продовживши брати участь у змаганнях на професійному рівні. Гонщик не розчарувався в житті, не злякався і не закинув улюблену справу. Навпаки, попереду його чекали нові перемоги і досягнення.

Самий відомий гонщик, що втратив ноги, розповідає, як він продовжив участь у змаганнях

Щоб управлятися з потужними болідами сьогодні, він використовує спеціальне ручне управління на рульовому колесі свого гоночного автомобіля.

Дивіться також: Сильні духом у світі гонок

Відео з журналу Racer Magazine розповідає про те, як Дзанарди сьогодні управляє своїм BMW M8 GTE. Як зізнається гонщик, це не просто, але про труднощі він просто не думає, зосереджуючись на своєї великої мети.

Якщо ви були впевнені, що участь у перегонах Daytona 24 години – це важке завдання, тепер просто спробуйте уявити, що це таке для Алессандро Дзанарди. Never give up!

Відео взято з YouTube-каналу «The RACER Channel»