Розкрита зовнішність нового середньорозмірного мінівена toyota

33

Інсайдери bestcarweb вважають, що нове сімейство toyota noah розсекретять на початку наступного тижня, а 8 грудня почнеться прийом замовлень. Перехід на архітектуру tnga дозволяє сподіватися на технічну спільність з американським мінівеном sienna.

За попередніми даними, toyota відмовиться від випуску трьох різних моделей з ідентичними характеристиками, тобто з 2022 року «спортивний» мінівен voxy замінять на noah custom, а «розкішну» версію esquire і зовсім знімуть з виробництва. Втім, звичайний noah і noah custom як і раніше будуть відрізнятися оформленням носової частини кузова і оснащенням.

Ймовірно, нова лінійка toyota noah збереже семи-або восьмимісний салон, габаритну довжину близько 4,7 метра, а під капотом залишаться перевірені силові агрегати. В такому випадку базовий мінівен отримає бензиновий атмосферний двигун m20a-fks потужністю близько 150 кінських сил в зв’язці з кліноременним варіатором, а за доплату буде доступна гібридна силова установка на основі мотора 1.8 2zr-fxe. Від гібрида чекають вдосконаленого електромотора і більш ємною тягової батареї, можливий варіант з електричним повним приводом.