Розкрита гамма двигунів нового kia sportage для росії

27

З сертифікаційних документів можна зробити висновок, що турбомотори новому kia sportage калінінградської збірки не покладені, адже у кросовера поточного покоління і версії з бензиновою «турбочетверкой», і з турбодизелем попитом не користувалися.

Базовий kia sportage nq5 збереже 2,0-літровий 150-сильний (192 нм) чотирициліндровий двигун g4nl, 6-ступінчасту «механіку» і передній привід. За доплату можна буде дооснастити новинку 6-швидкісним “автоматом” і/або повним приводом. Багато оснащені версії отримають 190-сильний (242 нм) 2,5-літровий двигун g4kn з безпосереднім уприскуванням, 8-діапазонний «автомат» і систему повного приводу. Обидва агрегати допустимо заправляти бензином аі-92.

Російські kia sportage продовжать збирати на заводі «автотор» в калінінградській області. Оскільки для нашої країни заявлена довгобазна версія, після зміни поколінь кросовер стане помітно більшим: колісна база збільшиться на 85 міліметрів, довжина-на 175 міліметрів. Цікаво, що для нового sportage передбачено три варіанти висоти кузова і два варіанти колії — це означає, що в росію можуть привезти аналог «позашляхової» версії x-pro.

Російські продажі kia sportage nq5 почнуться в першому півріччі 2022-го. Немає сумнівів, що новинка серйозно подорожчає, адже hyundai tucson c аналогічними агрегатами після зміни поколінь став дорожче на 10-20 відсотків.