Ризик перелому, передбачуваний від падінь історії

182

Научно

Нове британське дослідження знаходить, що, коли клінічні лікарі знають про осінньої історії пацієнта, вони краще здатні передбачити, зламає він або вона акость.Ви можете читати, як дослідники з університету Саутгемптона прийшли до цього висновку в ранньому «у пресі» проблема роботи, опублікованій онлайн вжурнал Bone.Провідний автор Марк Едвардс є Колегою Клінічного дослідження MRC Саутгемптона Lifecourse Одиниця Епідеміології. Він повідомляє у заяві:«Майже 60% всіх госпіталізацій з-за переломів Англії є результатом падіння».

«Прогноз перелому надзвичайно важливий, щоб дозволити нам призначатися для лікування тим в найбільшому ризику: оцінка осінньої історії надає нам подальший інструмент которыйдля цього він додає, зазначивши, що, «в клінічних умовах, питаючи, впав пацієнт, швидко і легкий».Можливості, що людина зламає кістку, коли вони впадуть, залежать від того, наскільки сильний їх кістки і як у великій мірі вони падають (сили, до яких относятсякости).Міцність кістки залежить від щільності кістки: чим нижче щільність, тим вище ризик перелому.

Однак кістки зазвичай тільки ламаються, коли заподіяно з травмою(вдарений дуже важко), який у більшості випадків є в результаті падіння.Інструменти оцінки ступеня ризику перелому як модель FRAX існують, і вони допомагають клінічним лікарям оцінити, з цілком високим рівнем точності, ризиком пацієнта перелому. Такойинструменты вимагають даних з відомих факторів ризику як стать, вік, курячи статус, алкогольне споживання, хвороби і сімейну історію, з або без костиплотность.

Але не всі такі інструменти беруть до уваги осінню історію окремого пацієнта.Таким чином для їх дослідження, Едвардс і колеги використовували дані fom Хартфордширський Контингент, група досліджень чоловіків і жінок, що народилися в англійській графствеХартфордшир між 1911 і 1939, прагнуть дізнаватися якомога більше про те, як їх вбудована косметика (їх геном) і їх середовище влияетих здоров’я і старіння.Хартфордширський Контингент базується в MRC Lifecourse Одиниця Епідеміології в університеті Саутгемптона.

Директором Одиниці є професор СайрусКупер, провідний автор дослідження Кістки.Набір даних включає інформацію про фактори, що впливають на ризик перелому, такий як стать, вік, висота, вага, куріння, алкоголь, сімейна історія і страждаючий ревматизмомартрит.

Це також містить інформацію про попередніх переломах і падіннях, а також щільності кістки. І під час слідують за злетами, учасники також повідомили про будь новомпереломы.Обладнаний цими даними, дослідники дивилися на те, як добре фактори ризику змогли передбачити, що переломи з’явилися, контролюють.Коли вони подивилися на фактори ризику, подібні тим, що використовуються в моделі FRAX, вони знайшли хороший рівень прогнозу перелому.

І вони не були удивленыкогда точність покращилася далі додаванням даних про щільність кістки.Але вони були цілком здивовані, що точність була ще більше поліпшена, спеціально для учасників чоловічої статі, для яких прогнозирующая здатність підвищилася на 6%,додаванням осінніх даних про історію.І з іншого боку, більше ніж у 80% чоловіків, не впали взагалі під час того, щоб контролювати, і також не мали ніяких переломів, додаючи осінню історію до моделі правильносниженный їх передбачений ризик перелому.

Купер каже, що ці результати дослідження показують значення, що дані від «добре характеризуються контингентів населення, таких як Хартфордширское Когортне дослідження» приносять до клиническомупринятие рішень.«Розширений прогноз ризику перелому, полегшений допомогою використання наших результатів дослідження, допоможе зменшити постійно зростаюче тягар переломів у літніх людей», ондобавляет.

историяпадениепереломплотности костипредсказуемыйриск

 • Лютий 12, 2018
 • коментарів 13
 • admin
 • Науково

коментарів 13


 • Talrajas

  Пышаюсь гиднистю — ти не воняй, я вас плятей наскрізь бачу :))


  12.02.2018 у 15:52
  Увійдіть щоб відповісти


 • Faekasa

  Це як феєрверк у новорічну ніч, прикольно, барвисто, дорого, на гроші на вітер!!! Козлохарии навіщо ви витрачаєте пенсію росисян на вітер? ))) Ви ж самі перші русафобы )))


  13.02.2018 у 05:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Bluewing

  Але не тих хто тут пестит:))


  13.02.2018 в 13:02
  Увійдіть щоб відповісти


 • Bazan

  Привіт Кляксо ? Та оце шостий нік довелося створити ?


  13.02.2018 в 18:50
  Увійдіть щоб відповісти


 • Рубанов Федот

  Чому расєйская владу сварить ЄС і США, але при цьому їхні діти, діти спортсменів, артистів, живуть, навчаються за кордоном? Деякі артисти і спортсмени вже навіть почали давати імена зарубіжні своїм дітям, вані, феді, коли вже не котять, чому так?


  14.02.2018 в 10:25
  Увійдіть щоб відповісти


 • Fearlessbreaker

  Бу-у-у! ?


  14.02.2018 у 20:38
  Увійдіть щоб відповісти


 • Karn

  Умілі ручки ?


  15.02.2018 в 00:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kathriwield

  У нас чорне і азовське є. І білоруське швидше за все десь з україною межує:))


  15.02.2018 в 08:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Чучумашев Ернст Володимирович

  а ти цифрами поцікався. наш тариф після підняття в 4 рази нижче ніж вірменський ДО підняття


  15.02.2018 в 15:35
  Увійдіть щоб відповісти


 • Samukus

  Чисто цікаво хто головні власники цих облігацій


  16.02.2018 в 01:18
  Увійдіть щоб відповісти


 • Чеботова Ганна

  А можна в Росії працювати в поліції, а в соцмережах писати шо путін педик? :)))


  16.02.2018 у 15:53
  Увійдіть щоб відповісти


 • Єльцова Віра Владленівна

  Ватні експерти все хочуть втюхати донбас україні на своїх умовах


  17.02.2018 у 03:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Роман Єгорович

  Оленів, писати що Європа злякалася ваших дурників — це приблизно те ж саме, як бомж якого фейс-контроль не пустив в нічний клуб розповідає шо його не пустили бо бояться і поважають :))


  17.02.2018 у 04:47
  Увійдіть щоб відповісти