Рибячий жир дієта багата знижує симптоми пролежня на 20% до 25%

247

Научно

Дієта, багата риб’ячим жиром, як знаходили, мала позитивний вплив на пролежні, дослідники з Тель-Авівського університету повідомили в британському Журналі Їжі і американському Журналі Інтенсивної терапії.Автори пояснили, що риб’ячий жир, який є повнотою антиоксидантів і Омега 3 жирних кислоти, може допомогти зменшити кров’яний тиск, поліпшити функцію імунної системи, нижче суглоб і запалення шкіри, а також викликати гарний розвиток плоду. У цьому дослідженні дослідники мали намір визначати, якими перевагами, якщо такі є, риб’ячий жир міг би мати для виразок тиску (пролежні).

Після засідання або лягати протягом багатьох тривалих періодів, у критичному стані пацієнти піддаються ризику захворювати пролежнями на шкірі і лежати в основі тканини.Професор П’єр Синжер з Sackler Faculty of Medicine і Mirian Theilla в Медичному центрі Рабіна, розробленому рандомізоване дослідження, щоб дізнатися, чим вплив дієтичних добавок риб’ячого жиру могло б бути на пролежнях в критичному стані пацієнтів.Пацієнтам додали вісім грамів риб’ячого жиру до їх щоденній дієті. Протягом трьох тижнів професор Сінгер і команда знайшли що:

Симптоми пацієнтів болю і дискомфорту від пролежнів покращилися на 20% до 25%Усюди по тілах пацієнтів було значно менше воспаленияИх імунні системи покращилися

Поліпшення імунної системыПролежни формуються з-за відсутності кисню, вологості шкіри і зменшеного кровотоку. Команда вдохнулась від попереднього дослідження, продемонстрував, що дієтичні добавки риб’ячого жиру для прикутих до ліжка пацієнтів збільшили рівні кисню в тканинах тіла.

Вони задалися питанням, чи могло б це збільшення кисневих рівнів допомогти поліпшити симптоми пролежнів.Вони прийняли на роботу 40 в критичному стані пацієнтів, щоб взяти участь у рандомізованому дослідженні, яке вони створили самі. Двадцять з учасників отримали стандартну стаціонарну їжу, в той час як інші 20 з’їли те ж з вісьмома грамами риб’ячого жиру, який додається кожен день.

Як зазначалося раніше, істотні поліпшення в симптомах пролежня були виявлені протягом трьох тижнів у групі риб’ячого жиру, порівняно з тими просто стандартної стаціонарної дієті.Вони також виявили, що доповнення риб’ячого жиру підвищило імунні системи пацієнтів і допомогло зменшити набухання.Професор Сінгер сказав:«Ми бачили модифікацію вираженні групи молекул, пов’язаних з направленням лейкоцитів або лейкоцитів, в напрямку рани, яка могла пояснити покращене загоєння».Рівні у крові білка C-reactive були також значно нижчий серед тих, які отримують додатковий риб’ячий жир в їх їжі.

Білок C-reactive пов’язаний із запаленням і бактеріальними та вірусними інфекціями, пошкодженням тканин, ревматичним захворюванням і некрозом.Риб’ячий жир для природного лікування болю?

Команди задаються питанням, чи може риб’ячий жир бути корисний для природної терапії болю.Вони планують виконати дослідження, що вимірює інтенсивність болю серед післяопераційних пацієнтів після того, як коліно або заміни тазостегнового суглоба, і корелюють ті вимірювання з сумою риб’ячого жиру, який вони отримали.Що таке риб’ячий жир?

Риб’ячий жир прибуває з жирної риби, також відомої як жирна риба, така як лосось, сардини, оселедець, тунець, макрель і форель.Дієтологи і вчені цікавляться двома певними речовинами, знайденими в риб’ячому жирі:DHA, що позначає docosahexaenoic кислоту

EPA, підтримує eicosapentaenoic кислотуDHA і EPA є типами Омега 3 жирних кислоти.Петлі жирної риби складаються з 30%-й нафти. У нежирної риби, також відомої як біла риба, тільки є високі рівні риб’ячого жиру в печінці.

Жирна риба, крім того, щоб бути хорошими джерелами Омега 3 жирних кислоти, також багата вітамінами А і D. Білі риби містять всі ці компоненти, але набагато менше.Незважаючи на те, що жирна риба здається як краще для здоров’я, ніж біла риба (біла риба не погана для Вас), наука ще не довела це.Більшість органів охорони здоров’я в Північній Америці і Західній Європі заохочує своїх людей регулярно їсти жирну рибу або брати добавки риб’ячого жиру, з-за їх користі для здоров’я.Попереднє дослідження в області риб’ячого жиру

Післяродова депресія (післяпологова депресія) — вчені з Школи Університету Коннектикуту Догляду знайденого, що споживання DHA під час вагітності, ймовірно, допомагає знизити ризик захворювання післяпологовий депресією.Розсіяний склероз — кілька дієтологів, фахівців охорони здоров’я та неспеціалістів кажуть, що Омега 3 жирних кислоти хороша для людей з розсіяним склерозом. Проте норвезькі вчені виконали дослідження і не визнали зв’язок між Омегою 3 споживанням жирної кислоти і поліпшили симптоми розсіяного склерозу.

Зір — люди, що споживають багато DHA, менш імовірно, розвинуть вікову втрату бачення, канадські дослідники знайшли.Рак простати — був змішаними результатами дослідження щодо риб’ячого жиру і раку простати.

Одне дослідження знайшло, що риб’ячий жир знижує ризик людини розвивається раку простати, в той час як інший знайшов асоціацію між Омегою 3 рівнями і більш високим ризиком захворювання агресивним раком простати.Психічне здоров’я — риб’ячий жир, як знаходили, допоміг людям з ADHD та іншим проблемам поведінки.

Пам’ять — стаття в PLOS, Кожен повідомив, що робоча пам’ять серед молодих здорових дорослих поліпшується, якщо вони піднімають свою Омегу 3 споживання жирної кислоти.

богатыйдиетапонижатьрыбий

 • Травень 11, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Баришніков Дмитро

  Ой, Кляксо, в мене ще нескоро це все :)) найстаршому тільки 9


  12.05.2018 у 02:01
  Увійдіть щоб відповісти


 • Tusho

  Чукча 2 — почнемо з того, що це інформація з російського консалтерского порталу субсидії немає. Продовжимо тим, що мінімальна сума таки є. Вона призначається в тому випадку, якщо не вдалося довести що татусь який косить — працює (обмовимося що сума може бути навіть менше, якщо тато-інвалід або на його ижживении ще хтось крім дітей) Приблизно в тих же випадках мінімальна сума у нас буде призначена. Задай пошук Мінімальний розмір аліментів у 2017-му році


  12.05.2018 у 06:18
  Увійдіть щоб відповісти


 • Iandora

  нам пофіг причина, але приємно :)))


  12.05.2018 в 13:21
  Увійдіть щоб відповісти


 • Oghmalanim

  Коли вже так пукан у сонця бомбоне, шоб земля звільнилася від паразитів.


  12.05.2018 в 23:30
  Увійдіть щоб відповісти


 • Pehuginn

  погано в тебе все ? навіть не допомогло що інвалід майдану ? довелося в Австрію бігти?


  13.05.2018 у 06:40
  Увійдіть щоб відповісти


 • Алексєєва Аріна Андрияновна

  Клоуни приїхали з рашки.


  13.05.2018 в 16:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Пустоходов Ігор

  мені тієї пачки солі на сім’ю на півроку-рік вистачає, пофіг скільки вона коштує


  13.05.2018 в 23:40
  Увійдіть щоб відповісти


 • Шабанова Поліна

  Тест на самоконтроль, цілком логічний. Насправді давно подібні тести використовуються, і результати аналогічні отримували. Відомий тест — запропонувати дитині тістечко (або че він там любить) і сказати що може або з’їсти, або через 15 хвилин отримати два. І залишають дитину з тістечком одного. Так ось — потім в житті досягали успіху(з дуже високим рівнем корелляцій) ті хто міг витерпіти і не з’їсти. Тест відображає може людина мислити не миттєво


  14.05.2018 в 12:37
  Увійдіть щоб відповісти


 • Bosida

  Заінтригувала, яке? :))


  14.05.2018 у 16:40
  Увійдіть щоб відповісти