РЕМОНТ КВАРТИР ПІД КЛЮЧ

4-6-2021


Кожна людина рано чи пізно стикається з необхідністю проведення ремонту квартири. Можливо, ви придбали новобудову або Вторинне житло, або хочете освіжити свою кімнату і надати їй новий настрій. Всі ідеї ремонту квартири прості або складні вимагають свого втілення. Наступним етапом необхідно знайти ремонтну компанію. Найкращим рішенням буде звернутися до команди досвідчених професіоналів, добре зарекомендувала себе багаторічним досвідом роботи. Звертайтеся за посиланням заказать ремонт квартиры в киеве тут Ви знайдете найкраще поєднання професіоналізму, гарантії, досвіду і сервісу в ремонті квартир в Києві.

Всі роботи ведуться профільними фахівцями під керівництвом технічного контролю. Застосовується найоптимальніша система оплати робіт-поетапна. Тільки після приймання етапу робіт клієнтом і підписання Акту виконаних робіт відбувається оплата. Здійснити оплату робіт і матеріалів, ви можете будь-яким зручним для Вас способом. Ми надаємо всі необхідні документи для отримання податкового вирахування при ремонті новобудов.

З нами Вам не доведеться відпрошуватися з роботи для приймання матеріалів і очікувати поставку цілий день. Ви приймете роботи і матеріали, коли Вам буде зручно.

Завдяки прямим контрактам з заводами-виробниками і дилерами ми можемо надати широкий спектр чорнових і оздоблювальних матеріалів за цінами виробника. У разі закупівлі матеріалів у нашої компанії-ми надаємо всі витратні матеріали без оплати, працює власна служба доставки і підйому матеріалів, що дозволяє скоротити час на підготовку до проведення ремонтних робіт.

При укладанні договору з компанією фіксується вартість робіт, прописується дата відкриття договору і термін закінчення робіт, так само в договорі вказуються всі гарантії по виконуваних робіт.

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ РЕМОНТУ

  • Замір і складання кошторису. Укладення договоруПри зверненні в компанію до Вас на адресу приїжджає фахівець із виміру в зручний для Вас час, який виробляє точний прорахунок всіх вироблених робіт і планованих матеріалів. Ви зможете відразу ж при першій зустрічі укласти договір і позначити час старту робіт. У разі неможливості відвідування об’єкта ви можете надати нам дизайн-проект для прорахунку, або відповісти на наш опитувальний лист і надати планування квартири або будинку.
  • Проведение ремонтних робіт – Дата відкриття договору-означає дату зустрічі з виконробом (прорабом) на об’єкті. Виконроб детально знайомиться з усіма технічними особливостями вашого об’єкта, визначає етапність проведення робіт, прораховує необхідні доставки чорнових і витратних матеріалів, робить замовлення великогабаритного інструменту на адресу. Виводить майстрів на об’єкт – детально їх інструктує і стежить за ходом проведення робіт. Готує всі необхідні документи-акти виконаних робіт для клієнта, веде журнал робіт і паспорт об’єкта. При побажанні клієнта проводиться фото і відео-фіксація вироблених робіт. Виконроб прораховує види і кількість необхідних оздоблювальних матеріалів, планує терміни їх доставки на об’єкт для забезпечення безперервності проведення робіт.
  • Сдача готового об’єкта -Виконроб надає всю необхідну документацію закриває виконані роботи, проводить повний взаєморозрахунок з клієнтом по всіх роботах і матеріалах. Виробляє повернення матеріалів, в разі його залишку. Надається Клінінг і проводиться фінальне фото – і відео-зйомка зроблених робіт. Заповнюється бланк контролю якості з боку клієнта. Ми дякуємо клієнту за надану довіру!