Ремонт і виготовлення карданних валів

10-19-2021

Компанія “карданвал сервіс” виконує роботи з розрахунку, проектування і виробництва карданних передач під вимоги замовника, здійснює модернізацію та ремонт (зміна розмірів, конструкції, посилення), карданних валів. Зверніться за посиланням https://kardanvalservis.com.ua/ та отримайте консультацію фахівця.

Одиничне і серійне виготовлення карданних передач для легкових, вантажних автомобілів всіх марок, сільськогосподарської, будівельної та іншої спецтехніки, промислового обладнання. Багатоступінчастий контроль на всіх етапах виробничого процесу, сучасний верстатний парк, досвідчені співробітники і комплектуючі від світових виробників дозволяють нам створювати вали, що не поступаються оригінальним. Виготовлена продукція відповідають міжнародному стандарту iso 9001: 2008 і гост р ісо 9001-2011. Надається гарантія до 24 місяців.

Вартість залежить від конфігурації і застосовуваних комплектуючих. При аналогічних характеристиках кардани виробництва компанії до 70% вигідніше оригінальних, придбаних у дилера.

Для отримання детальної інформації зв’яжіться з нашим менеджером по телефону +38 (067) 233-84-87 він проконсультує з питань співпраці, запропонує варіанти, зорієнтує по термінах і вартості робіт.

Виробництво карданів за індивідуальними замовленнями протягом 1-2 днів

У випадку неможливості ремонту, високої вартості або відсутності деталей у продажу, виготовимо доступний аналог в точності повторює або перевершує оригінал.

Компанія “карданвал сервіс” пропонує карданні вали за технічними вимогами, кресленнями, зразками і номерами деталей для всіх видів техніки. У виробництві використовуються комплектуючі від dana spicer, eds, ifa-kardan, klein, gkn, gmb, sicit, tirsan kardan, walterscheid, welte, белкард та інших брендів.

Ексклюзивні умови для постійних партнерів

Приймаємо замовлення від фізичних і юридичних осіб з усієї України . Продукція сертифікована.

Виникли проблеми з карданним валом. Зверніться за посиланням За результатами діагностики з вами зв’яжеться майстер-приймальник, повідомить про поломку і вартость ремонту.

Зламалися в дорозі? фахівці компанії оперативно приїдуть і допоможуть

Вам не доведеться шукати найближчий автосервіс, достатньо зателефонувати. Ми не змусимо вас довго чекати, і точно не залишимо на дорозі. Ми демонтуємо, заберемо зламаний кардан, відремонтуємо і привеземо назад. Якщо є можливість, усунемо проблему прямо на місці.

Ми прагнемо до співпраці, пропонуємо партнерам ексклюзивні умови

Великий досвід співпраці з автосервісами, власниками автопарків, виробниками авто і спецтехніки, підприємствами промисловості, що експлуатують обладнання, в приводах яких використовуються карданні передачі.

Офіційна гарантія на всі види робіт, продукцію, комплектуючі

Якість нашої роботи підтверджується наданням письмової гарантії до одного року або до 100 000 км пробігу, забезпечується суворим дотриманням технологічного процесу, використанням сучасних європейських верстатів. Використовуємо запчастини тільки від перевірених постачальників.

Запчастини від провідних світових брендів

Здійснюємо прямі поставки карданних валів і компонентів з зарубіжних заводів.більше 10 000 позицій запчастин від dana spicer, eds, ifa-kardan, klein, manisa kardan cemmer, gkn, gmb, sicit, tirsan kardan, walterscheid, welte, белкард та інших брендів в наявності на нашому складі.