Рейтинг надійності автомобілів 2019: ніяких сюрпризів

201

Нове дослідження J. D. Power показало зростання надійності автомобільних брендів

Більшість власників досі не бажають розлучатися зі своїми трирічними автомобілями, так вважають у J. D. Power. Важливим фактором, що впливає на збереження раніше придбаної моделі, є не тільки подорожчання нових автомобілів серед однокласників, але і надійність сучасних машин. Так вважають дослідники ринку з американської компанії.

Lexus знову займає найвище місце серед люксових брендів, а Toyota – найвищу позицію серед брендів в масовому ринку. У цьому змін як не було раніше, так і немає:

Рейтинг надійності автомобілів 2019: ніяких сюрпризів

Ви здивовані, що сучасні авто назвали надійними? Ми, в принципі, теж опинилися в деякому замішанні. Але, за статистичними даними, трилітки в загальній своїй масі стали на 4% надійніше своїх ранніх модифікацій.

«Надійність автомобіля продовжує поліпшуватися, – сказав Дейв Сарджент, віце-президент Global Automotive at J. D. Power. – Автомобілі стали надійніше, ніж коли-небудь, але автовиробники борються з такими проблемами, як невисокий рівень розпізнавання голосу, перемикання передач і збої батарей. Бездоганна надійність є визначальним фактором в тому, залишаються клієнти лояльними до бренду, тому виробники повинні допомогти клієнтам, які в даний час відчувають незручності з автомобілем, і вирішити ці проблеми на майбутніх моделях».

Нагадаємо, що в дослідженні, що проводився 30-й рік поспіль, вимірюється кількість проблем або поломок на 100 транспортних засобів (PP100) за останні 12 місяців, з якими зіткнулися перші власники трирічних моделей. Таким чином, дослідження 2019 року показує проблеми в автомобілях 2016 модельного року. Більш низький бал відображає більш високу якість. Дослідження охоплює 177 конкретних проблем, згрупованих по восьми основних категорій транспортних засобів.

Рейтинг J. D. Power: чи можна довіряти даним?

Також зазначимо, що під надійністю в рейтингу нерідко розуміється якість роботи інформаційно-розважальної системи, зручність управління функціями автомобіля або дрібні поломки, так звані «дитячі хвороби», які для більшості автомобілістів не мають важливого характеру. Таким чином, можна констатувати той факт, що потрапили в топ рейтингу автобренди дійсно відрізняються найвищим рівнем якості і виробника можна цілком довіряти.

Кращі бренди в 2019 році

Рейтинг надійності автомобілів 2019: ніяких сюрпризів

Lexus займає найвище місце за загальною надійності серед усіх брендів з результатом 106 PP100. Восьмий рік поспіль Lexus лідирує. Porsche і Toyota розташувалися на другій і третій рядках зі 108 балами PP100 кожен. Бренди Chevrolet і Buick закривають п’ятірку кращих.

Дивіться також: Чому якість і надійність автомобілів раніше були краще

Chrysler став в 2019 році брендом з кращої позитивною динамікою, просунувшись вгору на 65 пунктів PP100 з 2018 року. Інші бренди, які показали сильний ріст, – це MINI (плюс 34 бали PP100) і Subaru (31 PP100).

Компанія General Motors отримала п’ять нагород в сегменті за моделі Buick LaCrosse, Buick Verano, Chevrolet Equinox, Chevrolet Silverado HD і Chevrolet Sonic.

Toyota Motor Corporation удостоїлася чотирьох нагород у таких сегментах, як Lexus ES, Lexus GX, Toyota Camry і Toyota Tundra.

Рейтинг надійності автомобілів 2019: ніяких сюрпризів

Дослідження надійності автомобілів у США 2019 року базується на відповідях 32.952 респондентів (американських автомобілістів), первинних власників автомобілів 2016 модельного року, після трьох років володіння. Дослідження проводилося у жовтні-грудні 2018 року.

Рейтинг надійності автомобілів 2019: ніяких сюрпризів