Ракетомобиль з Smart – це нереально крутий гоночний болід: відео

344

Такого Smart ви ще не бачили. Нова модель оснащена ракетним двигуном

Ракетні двигуни почали ставити в різноманітні гоночні боліди в США, як тільки з цих самих ракет було знято гриф «ТАЄМНО». Старі движки списували і відправляли на утилізацію. У цей момент якраз і вступали у справу ентузіасти, перехоплюючи військові поставки, всіма правдами і неправдами викуповуючи розгінну частина ракет і ставлячи її на автомобілі, створюючи з машини вбивства, спортивні автомобілі для драг-рейсингу.

Дивіться також: Відео: Smart ForTwo – дизельна чадящая малявка з 230 лз

В ході еволюції проектів «ракетомобилей», реактивні двигуни встановлювалися на різні типи транспортних засобів, від середньостатистичних легковиків, до автобусів і навіть вантажних автомобілів.

І не важливо, брали участь потім ці «надзвукові боліди в реальних гонках або виступали в якості шоукаров, вони завжди були особливим сімейством серед всіх гоночних автомобілів у світі. Неоковирні, неповороткі, але дуже швидкі на прямому відрізку.

Ракетомобиль з Smart – це нереально крутий гоночний болід: відео

Так от, кількома тижнями раніше, в Інтернеті з’явилася інформація про чергове реактивному боліді, який був зроблений на базі мікролітражки Smart. Просто не віриться, коли чуєш це! Smart з реактивним двигуном! Тим не менше – це правда.

Реактивний двигун (General Electric T58-GE03 з форсажной камерою) встановлено на місце пасажира, проходить через всю довжину автомобільчика і володіє максимальною потужністю в 2.000 л. с.

Дивно, але заводський трициліндровий моторчик залишається на своєму звичайному місці, під заднім вантажним відсіком. Автомобіль повністю функціональний – на ньому навіть встановлений офіційний номерний знак Колорадо. Кондиціонер працює разом з двірниками.

Але як тільки запускають турбіну, машина миттєво змінюється, і готова рветься в бій. За підрахунками автора проекту, Білла Берга, «Смарт» зможе розганятися понад 320 км/год, Це неймовірно! Така крихітка, та на такій швидкості…