Проста випробувальна здатність оцінки сидіти від підлоги пророкує ризик смертності

222

Научно

Простий аналіз, який оцінює здатність людини сидіти і підвищитися з підлоги, виявилося, був дуже точним показником ризику смертності. Виявлення прибуває з дослідження, виданого в європейському Журналі серцево-судинної Профілактики, групою дослідників в Бразилії.У загальній складності 2 002 дорослих у віці 51 — 80 брали участь у дослідженні.

Дослідники розрахували, скільки часу це взяло їх, щоб сидіти і потім підвищитися з підлоги без будь-якої допомоги. Середній наступний період становив 6,3 років від початкового аналізу.

Вони сказали учасникам намагатися сидіти з найменшою кількістю суми підтримки, якої вони вірять необхідний, і не турбота про їх швидкості. Вони виграли здатність учасників і сидіти і підвищитися 5. Протягом кожного разу, коли учасники використовували підтримку з боку руки, коліна або іншої частини тіла, дослідники віднімуть пункт. Загальний складний рахунок з 10 був призначений на них, які визначать, якої категорії або групи вони належали (C1, 0-3; C2, 3.5-5.5; C3, 6-7.5; і C4, 8-10).У загальній складності 159 осіб померли (смертність на 7,9%) у кінці дослідження зі значно більшою кількістю смертельних випадків, що відбуваються серед людей з низькими екзаменаційними оцінками.

Вони знайшли, що смертність між цими чотирма групами відрізнялася цілком багато, навіть коли управляється для підлоги, віку і індексу маси тіла (BMI). Ті, які належать групі C1, мала найнижчий діапазон рахунку, були 5-6 разів на більш високому ризику смерті, ніж ті в групі C4. Це розходження припускає, що сидить рахунок є хорошим показником загальної смертності.

В учасників з безліччю нижче 8 були смертності в 2 — 5 разів вище, ніж ті з безліччю в межах від 8-10. Автори зазначили: «приріст на 1 пункт в [повышающемся на засідання] рахунку було пов’язано з 21%-м скороченням смертності».

Доктор Араухо сказав:«Відомо, що аеробне відповідність сильно пов’язане з виживанням, але наше дослідження також показує, що, підтримуючи високий рівень гнучкості тіла, м’язова сила, ставлення влади до ваги тіла і координація не тільки гарні для виконання щоденних дій, але і мають сприятливий вплив на тривалість життя».Він додав:«Коли в порівнянні з іншими підходами до функціонального тестування, зростаючий на засідання аналіз не вимагає певного обладнання та безпечний, легкий застосувати незабаром період (менше ніж 2 хвилини), і надійно виграний.

У нашій клінічній практиці аналіз, як показувалося, за минулі десять років був корисний і практичний для застосування до великого спектру населення, в межах від педіатричного хворому літній людині».Доктор Араухо прийшов до висновку, що аналіз має великий потенціал, щоб стати швидкою оцінкою скелетно-м’язового фітнесу серед середніх років і похилого у клінічних умовах.

На додаток до цього методу існують інші способи визначити ризик смертності, інше дослідження знайшло, що точний показник ризику смертності у літніх людей вимірює ставлення стегна, талії.Аналіз сидів і підвищення міг стати ефективним інструментом, щоб виміряти ризик смертності в старших.

испытательныйоценкапредсказыватьпростойсидетьспособность

 • Липень 5, 2018
 • коментарів 13
 • admin
 • Науково

коментарів 13


 • Вікторія Омелянівна

  Привіт ? До цієї новини чудово все! :))


  05.07.2018 у 20:49
  Увійдіть щоб відповісти


 • Агафія Владленівна

  Це практично те ж саме що я кажу. Будь-який мало-мальськи крыпный населений пункт раніше відразу обзаводився церквою. А знайти наприклад село з поміщицької садибою але без церкви було думаю взагалі нереально. При срср звичайно ж переписали визначення, але визначення стосувалося саме наявності церкви


  06.07.2018 у 07:07
  Увійдіть щоб відповісти


 • Shakajinn

  Жовтий Перець — можливо, хоча обсє ще ті перці. Коли-то школу обстрілювали, спеціально тоді карти дивився і панорами гугл мепса і фотки з місця подій — ну стопудово там неправильно вони напраление вказали з якого стріляли. так що даж до їх слів треба ставитися критично, не гвооря вже про заяви інших сторін конфлікту


  06.07.2018 в 11:42
  Увійдіть щоб відповісти


 • Whiteweaver

  В мене тут вранці був доречі алєнєпоклоннік, автарку з коалою мою начепивши :))


  06.07.2018 у 22:49
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kulagelv

  ти мене з кимось плутаєш


  07.07.2018 у 04:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Adoris

  А мацква?


  07.07.2018 в 14:06
  Увійдіть щоб відповісти


 • Глечиків Ігор

  Ми ж не фашисти на відміну від козлохарих і їх підспівував кшталт тебе, у нас всі національності вітаються, лише б людина працювала на благо України. А ось ви козлорылые як раз і є фашисти які ділять людей на нації і колір шкіри.


  08.07.2018 у 03:02
  Увійдіть щоб відповісти


 • Nirdred

  Це не для вас, це проти Трампа.


  08.07.2018 в 14:59
  Увійдіть щоб відповісти


 • Akinorn

  дід мороз — ща на лівому


  08.07.2018 у 20:55
  Увійдіть щоб відповісти


 • Владлена Карпівна

  кіт, яка гаага? :)))


  09.07.2018 у 05:44
  Увійдіть щоб відповісти


 • Амбражевич Віссаріон

  О, привіт ? Я тебе з нової аватарки не відразу визнав :)) Пов чий прапор? ?


  09.07.2018 у 18:40
  Увійдіть щоб відповісти


 • Androgar

  Все ти кукуєвому зрозуміло


  09.07.2018 в 21:43
  Увійдіть щоб відповісти


 • Cerezan

  Цікава у козломордых логіка. Вони захоплюють території держав, розстрілюють мирних жителів, переодягнені переходять кордон, обстрілюють зі своєї території міста і села з градов, захоплюють полонених і судять на своїй території і своїх тюрмах, а при цьому всьому ми фашисти ))) При цьому вони кажуть, що у нас крім катапульти нічого немає, нічим годувати армію, ні авіації і техніки, дивні якісь фашисти неправда?


  10.07.2018 у 06:38
  Увійдіть щоб відповісти