Продовольчі годинник тіла, перекинуті святковим пустощами

200

Научно

Пустощі протягом цього бенкетуючого сезону може грати спустошення з продовольчими годинами людського тіла, дослідники з Каліфорнійського університету, Сан-Франциско повідомив в PNAS (Продовження Національної академії наук).Переїдання, зміна сплячих структур та суттєвих змін у перевагах в їжі за період відпусток можуть перекинути «продовольчі годинник тіла», накопичення генів і молекул, що взаємодіють один з одним і зберігають людське тіло на метаболічному рівному кілі. Вчені UCSF повідомляють, що їх нове дослідження допомагає показати, як ці годинники функціонують на молекулярному рівні.Якщо наші переваги в їжі змінюються, PKCy, білок, є критичним у регулюванні продовольчих годин.

Луї Птэсек, Меріленд і команда показав, що миші лабораторії, яким дали їжу протягом їхнього годин сну, в кінцевому рахунку адаптувати свої продовольчі годинник і запускати пробудження в «час годування часу сну» і бігти навколо в очікуванні їжі. Однак миші, не мають гена PKCy, ніколи не адаптуються і продовжують спати прямо через їх разову сном їжу.Десинхронизируемые продовольчі годинник можуть бути пов’язані з деякими хронічними хворобами і нарушениямиДесинхронизируемые продовольчі годинник можуть бути пов’язані з певними хворобами підлеглого патології і порушеннями, такими як метаболічний синдром, діабет та ожиріння, пояснюють автори.

Вони додали, що їх дослідження має наслідки, розуміють молекулярні основи для таких умов.Доктор Птэсек написав, що це може також пояснити, чому ожиріння більш поширене серед «опівнічників», ніж «ранкові жайворонки».

Доктор Птэсек додав:«Розуміння молекулярного механізму того, як їжа в «неправильне» час дня десинхронизирует годинник в нашому тілі, може полегшити розвиток кращого для лікування порушень, пов’язаних з едящім ніч синдромом, змінною роботою і збоєм біоритму при переміщенні в інший часовий пояс».Продовольчі Годинник — Регулювання егоБиологические годинник настільки ж ускладнені механічні годинники. Позаду механічних годинників можна знайти махові колеса, гвинтики, сплативши противаги і кілька інших рухомих частин.

Біологічний годинник складаються із багатьох взаємодіючих генів, що включають або геть організованим способом зберігати час під час кожного 24-годинного періоду.У більшості живих істот біологічні годинникові механізми залежать від циркадного генератора (основні годинник), який стежить за перебігом часу і координує біологічні процеси тіла з ритмом 24-годинного циклу зміни дня і ночі.Основні годинник існують у більшості життєвих форм, включаючи зелених гірчиці, мишей і людей.

За минулі десять років вчені виявили багато свої внутрішні роботи та ідентифікували кілька генів, цикли яких пов’язані з годинником. Вони виявили, як у ссавців, нашими циркадными ритмами управляє крихітний спорт в мозку, названому «superchiasmatic ядро».Дослідники знають, що крім основних годин, людські тіла мають інші годинники, які оперують паралельно протягом дня. Продовольчі годинник є одним з них — це не зв’язується з одним певним плямою в мозку, а швидше за кількома місцями в різних частинах тіла.

Продовольчі годинники допомагають нашим тілам максимально використовувати те, що ми їмо. Це регулює гени, залучені в усі від абсорбуючих поживних речовин в нашому кишечнику до їх розсіюванню в кровотоці. Наші продовольчі годинники розроблені, щоб очікувати наші харчові структури.

Навіть, перш ніж ми починаємо їжу, наші тіла починають включати деякі з цих генів і вимикати інших, при підготовці до вибуху їжі. Це — те, чому ми отримуємо напади голоду, оскільки наші харчові часи наближаються.Експерти знали це, якщо наше харчове зміна структур, наші продовольчі годинник можуть бути перезавантажити.

Якщо ми їмо дивні часи або до надлишку, продовольчі годинник адаптуються. Проте лише зовсім недавно, вчені зрозуміли, як продовольчі годинник прооперували на генетичному рівні.

Доктор Птэсек і команда виявили, як продовольчі годинник працюють на молекулярному рівні. PKCY пов’язує з BMAL, іншою молекулою, і стабілізує його, приводячи до зміни у виборі часу годин.

баловствоопрокинутьпраздничныйпродовольственныйтело

 • Жовтень 5, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Vojin

  ні, твій пердак рвоне як ядерний вибух і все зруйнує


  05.10.2018 в 14:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gujind

  апиридил :))


  06.10.2018 у 02:47
  Увійдіть щоб відповісти


 • Cezan

  Ніколи не забудемо діяння і вбивства руськими фашистами українських патріотів і захисників країни.


  06.10.2018 в 13:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Nizilkree

  йде по стопах свого вчителя Вови Лилипукина


  06.10.2018 в 18:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Balladora

  ясно, тоді може як раз не пам’ятаю бо жив у південній ?


  07.10.2018 у 05:06
  Увійдіть щоб відповісти


 • Shaktibar

  привіт ? Пов цитату скопіював, тим більше що частина експертів у нас з росії, і вони таки села поїхали ? А шо, ти не згодна що у нас село не говорять? Жодного разу не чув


  07.10.2018 в 10:37
  Увійдіть щоб відповісти


 • Сонін Аристарх

  набір свят не сильно відрізняється від вашого:)


  07.10.2018 у 20:52
  Увійдіть щоб відповісти


 • Tojajas

  ппц, з хрону??? чим вони кращі за інших? батьківщину захищають? так це їх свідомий вибір. чим медики гірше (які щодня рятують життя) або вчителя (які закладають основу виховання громадян своєї ж країни)? давайте всім все скасуємо!!!


  08.10.2018 у 03:41
  Увійдіть щоб відповісти