Преміальний суббренд faw готує позашляховик розміром з cadillac escalade: новинці пророкують v8

30

Під брендом hongqi, який належить державному концерну faw, з 1958 року випускають лімузини для місцевої партійної еліти. З 90-х років почали виробляти автомобілі і для чиновників середньої ланки, а перша «ринкова» модель в лінійці марки з’явилася в 2013-му – нею став великий седан h7. Потім гаму істотно розширили, в тому числі, і за рахунок кросоверів (включаючи електричний e-hs9). Після оновлення модельного ряду продажі hongqi злетіли. Так, якщо в 2018-му в китаї, за даними місцевих змі, було реалізовано близько 26 600 машин, то в 2019-му – 103 000 одиниць, в 2020-му – 209 000 штук, а результат січня-вересня 2021-го – вже понад 201 000 примірників! але зупинятися на досягнутому преміальний суббренд faw, звичайно, не збирається: готуються нові машини найпрестижнішої l-серії («ельками»-то і користується керівництво країни), а первістком «нової хвилі» з цієї лінійки стане позашляховик ls7. Сам концерн поки поширив лише кілька офіційних зображень, при цьому показ “живих” машин вже відбувся – їх знімки розтиражували» піднебесні ” медіа.

autohome

Зовнішність зробили в актуальному фірмовому стилі hongqi, його головні «фішки» — величезна радіаторна решітка а ля rolls-royce (або заглушка у випадку з e-hs9) і двоповерхова головна оптика. До речі, з 2018 року за вигляд автомобілів hongqi відповідає джайлс тейлор, колишній шеф-дизайнер британського люксового бренду, хоча в faw він перейшов вже після того, як був представлений концепт hongqi e-jing gt, який і поклав початок новому стилю «преміум» з піднебесної. Салон ls7 ще засекречений, але всередині, швидше за все, встановили відразу кілька дисплеїв (сенсорним могли зробити і блок управління «кліматом»), плюс окремі планшети передбачені для задніх пасажирів (один з них видніється на офіційній картинці). Ну і, зрозуміло, всередині застосовуються дорогі матеріали обробки.

За попередньою інформацією, в основі hongqi ls7 лежить рамна платформа. Габарити не оголошені, але, судячи з усього, китайський позашляховик близький до, наприклад, cadillac escalade. Нагадаємо, довжина стандартного “американця” останнього покоління дорівнює 5382 мм, колісна база – 3071 мм (розміри розтягнутої версії escalade esv – 5766 і 3407 мм відповідно). Місцеві профільні змі пророкують ls7 новий бензиновий двигун v8 з безпосереднім уприскуванням і турбонаддувом (власної розробки faw), віддача мотора нібито становить 659 к.с. І 850 нм. А ось робочий обсяг поки не названий.

hongqi ls7

Всі подробиці розкриють в рамках повноцінної презентації, яка, як очікується, відбудеться до кінця поточного року.

Тим часом у бренду aurus komendant.