Представлено останню модель morgan з мотором v8 (фото)

39

Не дивлячись на те, що британська компанія morgan ще у 2018 році вимушено розпрощалася із восьмициліндровими машинами (концерн bmw припинив виробництво атмосферних моторів v8) партія нових авто з такими двигунами все ж була випущена. Тираж моделі morgan plus 8 gtr складі всього дев’ять екземплярів.

Для ентузіастів марки розробили купе morgan plus 8 gtr, що нагадуж гоночні моделі 90-х років. Сам по собі кузов у машини стандартний для класичної моделі plus 8, але стояти нові крила з вентиляційними прорізами, спеціальні аеродинамічні елементи, а також жорсткий верх замість складаного. Ще одна особливість новинки – це високі двері.

Деякі елементи шасі morgan plus 8 gtr були доопрацьовані з огляду на актуальні моделі компанії. Під капотом є стандартний для останньої моделі plus 8 атмосферний агрегат bmw n62 робочим об’ємом 4,8 літра. У вихідній специфіці він розвиває 372 к.с., але для виконання gtr віддача трохи збільшена. Клієнтам запропоновані «механіка» або 6-ступеневий «автомат» zf.

Тираж нової моделі morgan plus 8 gtr обмежений кількістю шасі: їх лише 9 штук, і в них заздалегідь визначені тип трансмісії, а також розташування керма. Покі що готове лише одне купе, яке відправляти замовнику в данію. Решту вісім автомобілів дороблять протягом 3 місяців. Кожен екземпляр новинки буде індивідуально сертифікований для допуску на траси загального користування.