Позашляховик kia mohave для росії отримав нові опції

24

На російський ринок вийшов kia mohave 2022 модельного року. Автомобілю переглянули комплектації і додали опцій.

Головним нововведенням можна назвати комплекс телематичних систем kia connect, завдяки чому позашляховик можна відкривати дистанційно. Крім того користувачам будуть доступні функції дистанційного запуску, управління клімат-контролем і обігрівами стекол і крісел. Також в додатку передбачені геолокаційні сервіси. Що стосується комплектацій, то виробник прийняв рішення по установці самоблокирующегося диференціала підвищеного тертя (lsd) на задній осі вже в стартовій комплектації luxe (раніше був доступний починаючи з комплектації prestige).

Дещо дивно спостерігати, що на mohave не встановили нову емблему, як це вже було зроблено з іншими моделями марки. Втім, керівництво бренду повідомило нам, що це було усвідомленим рішенням. Новий логотип обов’язково добереться до позашляховика, але дещо пізніше

Kia mohave 2022-го модельного року буде як і раніше доступний в чотирьох комплектаціях luxe, prestige, premium, і premium+. У будь-якій версії він оснащується потужним дизельним двигуном v6 3,0 (249 к.с., 549 н. М), 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач і підключається повним приводом з новітньою системою управління terrain mode select. Позашляховик пропонується як у семимісній версії, так і в шестимісній комплектації premium+ з «капітанськими» роздільними кріслами другого ряду.