Повторна головна травма від контактного спорту, повязаного з хворобою мозку

198

Научно

Контактний спорт, складається з років ударів по голові, безпосередньо пов’язаний зі структурою пошкодження головного мозку починаючи зі спортсмена, має зосередження проблеми, що супроводжується агресією і в кінцевому рахунку деменцією, згідно з новим дослідженням від дослідників Бостонського університету.Шість мізків футболістів середньої школи були серед цих 68 мізків, показують хронічну травматичну енцефалопатію (CTE), досліджену в новому, biggest-its добре дослідження, історично встановив чотири прогресивних стадії дегенеративною хвороби мозку CTE.Нове дослідження, видане в журналі Brain, «розширює наші знання щодо спектру клінічних і патологічних патологій, пов’язаних з CTE», говорить Енн Маккі, провідний автор дослідження і викладач Медичної школи та співкерівник Центру Дослідження Травматичної Енцефалопатії (CSTE).CTE, як вважають, викликається повторної мозковою травмою і був помічений у військових ветеранів, професійних спортсменів, і у людей, які можуть заподіяти собі біль з повторюваним головним стуком, за словами авторів.

Мізки, досліджені під час цього дослідження, належали чоловікам, розташованим у віці з 17 до 98 років. Шістдесят чотири з них були спортсменами (більш ніж одна третина з них були також ветерани), три були ветерани без спортивного фону, і в кожного було кілька ран, пов’язаних з головним стуком.Майже половина (33) з чоловіків грала у Національній футбольній лізі, чотири в Національній хокейній лізі, сім були професійні боксери і один грана у канадської Футбольної ліги. Включений у цю групу були багато спортсменів, померлих в минулому році; відбігаючи Куки Гилкрист, Зал слави, отбегающий Оллі Метсон і Зал слави важкий кінець Джон Маккі, щоб назвати деяких.

Слідчі також опитали вижили мозкових донорів, щоб дізнатися про поводженнях, помічених, оскільки хвороба просунулася.Чотири стадії CTE

Стадія 1головные боликонцентрация задачпроблемы, залишаються бдительнымиСтадия 2депрессиявзрывчатые характерыпотеря короткочасної памятиСтадия 3познавательное ухудшениепроблемы з планированиемтрудность з организациейтрудность з суждениемпроблемы з багатозадачністю

Стадія 4полная деменцияПервый крок в далекій дорозі впередНезависимо від прогресії це дослідження представляє, важлива інформація для успішного лікування CTE продовжує бути досить точно визначити, включаючи зустрічальність, яка хвороба, зміни між симптомами і тими CTE з таких умов, а також впливу генетики та інших факторів зовнішнього середовища.Папір специфічно заявляє:«Увімкнення більш суворих контрольних об’єктів, таких як люди, що страждали від повторюваного легкого травматичного пошкодження головного мозку і не хворі поведінковими або пізнавальними патологіями, буде надзвичайно корисно в майбутніх дослідженнях».

Одна річ, залишається таємницею, полягає в тому, скільки схильності мозковій травмі може викликати CTE. Не було жодного незаперечного доказу, що вказує, чи могли б ізольовані, випадкові, або добре вилікувані струсу викликати його.Центр Дослідження Травматичної Енцефалопатії (CSTE) є основною силою в дослідженні цієї хвороби — це банк має більш ніж 135 донорських мізків, 80 відсотків яких мають ознаки CTE. Більш ніж 600 спортсменів запропонували жертвувати мізки банку дослідження після того, як вони скончаются.

Центр заохотив Національну футбольну лігу змінювати правила перешкоджати гравцям головна травма. НФЛ заборонила найнебезпечніші хіти від шолома до шолома, в той час як коледж і молодіжні футбольні програми почалися, ініціативи обмежити число хітів головним гравцям переносять під час практики та ігор.Просто це в минулу суботу, Керівники Канзас-Сіті, півзахисник Джован Белкэр убив свою подругу і потім цілився в себе вчинення самогубства, ошеломляя його товаришів по команді, тренерів і прихильників Національної футбольної ліги.

Незважаючи на те, що немає ніяких доказів, що дії Белкэра були пов’язані з травмою головного мозку, CTE може викликати безлад, страждання і агресивна поведінка.Хустці, играемому в лізі протягом всього чотирьох сезонів і, було тільки 25 років.

Інші самогубства, про яких часто повідомляють, гравців з більш тривалої кар’єрою в футболі, включаючи Жуніора З у травні, Рея Истерлинга у квітні і Дейва Дуерсона в минулому році, принесли в центр уваги число голови і травм головного мозку, які зазвичай відбуваються у футболі та їх довгострокові наслідки.

sportглавныйконтактныйповторныйсвязанныйтравма

 • Березень 19, 2018
 • коментарів 12
 • admin
 • Науково

коментарів 12


 • Tojagore

  кутак баш — ти серйозно? Ви там зовсім ипанулись головою? :)))


  19.03.2018 в 14:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Бутиків Руслан

  а корришка регіонівський передрукував


  20.03.2018 у 02:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Гершкович Єфрем

  Народ україни, на 100% колишній Ваш…. буде його судити!


  20.03.2018 в 08:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Lightbringer

  Я сподіваюся ти на похороні березовського плакав? :))


  20.03.2018 в 14:53
  Увійдіть щоб відповісти


 • Стожко Агафон

  Правда очі коле. НедоФюрер руський.


  21.03.2018 в 01:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kalrajas

  ще додам — ви серйозніше ніж ми ставитеся до мусульманських фанатикам, тому що ви з ними зіткнулися, у нас же їх немає, для нас же це абстракція, і жарти про них для нас абстрактні. Аналогічно ми більш серйозно ставимося до итпанутым фанатикам російського світу, а для вас це щось далеке і абстрактне


  21.03.2018 в 10:36
  Увійдіть щоб відповісти


 • Щитта Віра

  Оленів стали їсти менше м’яса, тому їм треба більше ракет по телевізору :))


  21.03.2018 у 15:44
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ганна Большова

  Дурник, у тебе серед будь-якої категорії громадян купа знайомих )) Черговий бол сну Рашки.


  21.03.2018 в 21:58
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dalabar

  А голландці і малайці цього не знали. Вони думали, що АТО — це пару терористів заблокували в сараї… Знали б, змінили маршрут… Хто збрехав їм про АТО? Київ. Хто знав правду, і не попередив? НАТО!


  22.03.2018 в 09:45
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kazuru

  Шановни Глядачі — в доларах приблизно 8-10%, у гривнях — 20-25%. Звичайно ее в різних банках може відрізнятися


  22.03.2018 в 12:23
  Увійдіть щоб відповісти


 • Олександр Остапович

  Підбірка велика і цікава. Правда так як фоткати там дозволяють толбко з дозволу гіда, то по суті більшість цих фоток зроблені в спеціальних місцях, і відображають реальну країну слабо. Було б цікаво побачити фотки непостановочные. Але думаю це складно


  22.03.2018 у 20:26
  Увійдіть щоб відповісти


 • Landalis

  Ну так для того щоб відповісти ваш чи ні — треба знати хто ви. Українська він ща


  23.03.2018 у 06:29
  Увійдіть щоб відповісти