Посадові особи аналізують західний Ніл і менінгіт на 2012

246

Научно

На початку 2012 сезон грипу здавався помірним, і в той час як рік прогресував, небезпечні спалахи Hantavirus, грибкового менінгіту і Західного Нільського вірусу, зробленого появами.Спалах менінгіту, закінчена смертельними випадками 39 чоловік і, була в кінцевому рахунку пов’язана з зараженим лікуванням стероїду.

Стероїд був призначений для лікування болю і запалення, введеної в хребет. Типи грибів, що існують у деяких пошкоджених пацієнтів, включали exserohilum і аспергиллюсный.Погода заохотила гіршу спалах Західного Нільського вірусу з 2003, а також патологічну спалах Hantavirus в національний парк йосеміті.Hantavirus є серйозним, іноді смертельний синдром, що впливає на легені.

Західний Нільський вірус, з іншого боку, може призвести до менінгіту або енцефаліту або інфекції спинного мозку і мозку, або мембрани, що покриває мозок.За даними CDC (Центри з контролю і профілактики захворювань), з 11 грудня, було задокументовано 5 387 випадків Західного Нільського вірусу. Про випадки повідомили в 48 державах і викликали 243 смертельних випадки.

Спалах з 2003 призвела до 264 смертельних випадків серед 10 000 зареєстрованих випадків.Більшість випадків з 2012 було в Міссісіпі, Техас і Луїзіана — заявляє з численними популяціями москітів.Нерегулярна погода, показує літні температури рекордно високого рівня і частий злива, викликала підвищення числа москітів, які поширюють хворобу різкими тваринами і людьми.

Про тільки маленькою пропорції Західних Нільських випадків офіційно повідомляють, тому що багато людей не відчувають симптомів, і в інших є тільки загальні симптоми, такі як пропасниця або болю. Приблизно один із 150 випадків Західного Нільського вірусу буде прогресувати в інші хвороби як енцефаліт чи менінгіт.Цього літа також принесений з ним найбільша спалах Хэнтэвируса за два десятиліття. Ця хвороба більш поширена у запорошених, сухих середовищах, як національний парк Йосеміті.

Хэнтэвирус вбив 10 заражених відвідувачів в цьому місці.Парк відіслав попередження 22 000 людей, яким, можливо, піддали хвороби — 91 Сільська каюта Каррі в парку була закрита протягом серпня.Центр Додавання відсотків Нової Англії, розташований у Фрэмингэме, Массачусетс закрився після того, як посадові особи знайшли, що це послало тисячі зіпсованих бульбашок метилпреднізолону ацетату в медичні офіси в національному масштабі.Більш ніж 14 000 чоловік були приведені в готовність, що вони, можливо, отримали заражену ін’єкцію.

Лікарі все ще бачать нові випадки спинних інфекцій, спричинених стероїдом, а також випадками achnoiditis, набуханням нервових корінців у хребті.Центри з контролю і профілактиці захворювань (CDC), яку директор Томас Фріден завершує, «В той час як існують деякі тенденції, які ми можемо передбачити, найнадійніша тенденція, — те, що наступна загроза буде непередбачувана».

Доповідь з вересня цього року показав, що це — найгірший рік на звіті для Західного Нільського вірусу в США.

анализироватьдолжностнойзападныйлицо

 • Жовтень 24, 2018
 • коментарів 7
 • admin
 • Науково

коментарів 7


 • Шаломенцева Катерина

  Не, не Клюєв, але того ж сорту


  25.10.2018 в 01:24
  Увійдіть щоб відповісти


 • Bloodworker

  Цей рекорд по праву належить дагам, ипущим ватников :))


  25.10.2018 у 03:44
  Увійдіть щоб відповісти


 • Malagrinn

  Постривай, ось у лютому ваші поїхали в мінськ укладати мир. Ти хотів би щоб війна в той момент зупинилася чи ні? або ща щоб зупинилася?


  25.10.2018 в 22:04
  Увійдіть щоб відповісти


 • Balladowyn

  Ти курнув гівна мотороли і твій мозок висох


  26.10.2018 у 03:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Шилов Світ

  Не, тоді російський патріот вийде :))


  26.10.2018 в 17:26
  Увійдіть щоб відповісти


 • Naron

  я не думаю що вони відмовляться від фейсбуків і твіттерів. просто зареєструються додаткової соцмережі


  26.10.2018 в 22:04
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mardana

  Ваша думка дуже важливо, продовжуйте! :))


  27.10.2018 у 06:23
  Увійдіть щоб відповісти