Порошкове фарбування дисків

11-1-2021

На першому етапі підготовки диски уважно оглядаються і очищаються від бруду. Далі зрізаємо вентиля, знімаємо центральні ковпаки і різні наклейки з заглушками.

На диски наноситься спеціальний склад хімічної змивки, яка розм’якшує стару фарбу і робить процес піскоструминної обробки більш щадним.

Піскоструй очищає диски, знімаючи старе покриття до металу, а так само видаляє корозію і залишки реагентів.

Якщо після піскоструминної чистки в металі залишилися видно глибокі подряпини або пошкодження країв диска “бордюрка”, майстер проводить необхідний ремонт, щоб при подальшому фарбуванні їх не було видно.

Перш ніж наносити перший шар грунтовки диски розігріваються в печі до температури дегазації. Цей етап дуже важливий, якщо його пропустити на дисках з’являться бульбашки і дрібні точки. Після нанесення грунту диски відправляються в піч для полімеризації. В результаті диски виходять з хорошим рівним покриттям. Якщо Ви мрієте обновити свою машину , то рекомендуємо замовити послугу https://www.blacktyre.kiev.ua/uk/poroshkove-farbuvannja-diskiv/ , тут тільки найкращі варіанти .

Ми працюємо по каталогу ral, в якому представлені більше тисячі відтінків кольору. Але з нашого досвіду ми підібрали близько 20 основних кольорів, які найбільш часто використовуються при фарбуванні дисків. Срібло, графіт, чорний, білий і так далі найбільш гармонійно виглядатимуть на машині.

Після фарбування в основний колір на диск наноситься порошковий лак. Лак може бути як глянцевий так і матовий, він так само запікається в печі полімеризації. У підсумку після фарбування диски виглядають як нові.

Порошкова фарба не вимагає довгої сушки після процесу “запікання” полімеризації в печі досить остудити диски і вже можна збирати на них шини і встановлювати колеса на машину.

Порошкове покриття при полімеризації утворює міцну захисну плівку. Ця плівка ударостійка, а також хімічно стійка до впливу лугів, солей, і розчинників. Тому при експлуатації машини взимку в міському режимі, де на дороги ллють протиожеледні засоби, диски захищені від впливу реагентів.

Покриття з полімеру тримається при навантаженнях: удар – 500 нм, вигин – 1 мм.додатковим фактором є те що фарба лягає на отпескоструенную поверхню. При такому фарбуванні адгезія шару фарби з металом максимальна. Ці фізичні показники відмінно проявляють себе. На дисках не з’являються відколи і подряпини.

Якщо експлуатація дисків пофарбованих порошковою фарбою відбувається в зимовий період в мінусові температури, термін служби покриття не втрачаючи зовнішніх даних до 15 років.

Поверхня дисків пофарбованих порошком гладка і глянцева. Для посилення ефекту глянцевості можливе покриття поліуретановим шаром лаку.