Помірне здійснення негайно підвищує память

200

Научно

Короткий викид стисненого здійснення підвищує стиснення спогадів в обох старших в хорошій розумовій формі, а також тих з невеликим пізнавальним погіршенням, згідно з новим дослідженням командою вчених з Центру УКА Ірвіна Нейробіології Вивчення і Пам’яті.Попередні дослідження націлилися до дослідження переваг довгострокової програми підготовки пізнавальної функції і загальне здоров’я при розвитку з віком.

Однак поточне дослідження було першим, щоб проаналізувати прямий вплив короткого викиду здійснення пам’яті.Дослідження, зроблене у 2011 групою дослідників з університету Піттсбурга, Університету Іллінойсу, Університету Райса та Університету штату Огайо, встановило, що всього один рік вправи у літніх людей може поліпшити просторову пам’ять шляхом зміни стиснення гіпокампу. Ці результати довели, що заняття аеробікою безпосередньо пов’язане з поліпшенням функції пам’яті.

Слідчі провели дослідження з дорослими між віками 50 і 85 років з і без проблем пам’яті і зробили, щоб вони подивилися на картини приємних речей, такі як тварини і природа. Згодом, вони поїхали на велотренажері протягом шести хвилин на 70 відсотках їх максимальної здатності.Годину після здійснення, волонтери взяли несподіваний аналіз відзиву на зображеннях, які вони розглянули раніше.

Результати показали чудове збільшення пам’яті вправою і пізнавально ухудшенных і у здорових дорослих, на відміну від учасників, не їздили на велосипеді.Дослідник Сабріна Сігал сказала:«Ми знайшли, що єдиний, короткий випадок помірно інтенсивного здійснення особливо поліпшив пам’ять в людей з дефіцитами пам’яті. З-за його застосувань і потреби краще зрозуміти механізм, яким здійснення може поліпшити пам’ять, ми — подальша обробка і аналіз-це дослідження з розслідуванням потенційних основних біологічних факторів».Вона думає, що підвищення в пам’яті могло бути пояснено здійсненням, викликає випуск норадреналіну, хімічний посередник в мозку, відомому сприяти модуляції пам’яті.

Гіпотеза авторів заснована на більш ранньому дослідженні, яке показало, що зростаючі рівні норадреналіну допомогою фармакологічної альтерації покращують пам’ять, і що ингибированный норепінефріну погіршує пам’ять.У недавніх дослідженнях Сігал і її дослідницька група знайшли, що рівні слинної альфа-амілази, біомаркери, що відображає активність норадреналіну в межах мозку, значно збільшеного в предметах після здійснення. Цей зв’язок була надзвичайно сильна в учасників з проблемами пам’яті.Сігал завершив:«Поточні результати дослідження пропонують природну і відносно безпечну альтернативу фармакологічних втручань для поліпшення пам’яті у здорових літніх людей, а також тих, хто страждає від когнітивних розладів.

З зростанням чисельності населення у віці, потреба в поліпшенні якості життя та профілактики розумового зниження більш важлива ніж коли-небудь раніше».

може улучшитьнемедленныйосуществлениепамятьповышатьумерить

 • Лютий 7, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Malanim

  дивись на монітор і клаву не блевони алкаш ?


  07.02.2018 у 22:27
  Увійдіть щоб відповісти


 • Андрій Олександрович

  Бук був російський, але він звільнився з армії :))


  08.02.2018 в 08:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ishnrdana

  *українці*, як вам не соромно….


  08.02.2018 в 11:56
  Увійдіть щоб відповісти


 • Miraril

  Зажравшиеся москвичі — ліберасти і подпиндоссники, і не хочуть радовацца що крымнаш, як це роблять обосранные колгоспники в селі кукуєвому :))


  09.02.2018 в 00:13
  Увійдіть щоб відповісти


 • Sinshaper

  Якщо війни не буде, допоможе, нехай Рашка своїми проблемами займається всередині, а не лізе своєї харею до нас


  09.02.2018 у 08:18
  Увійдіть щоб відповісти


 • Торопова Аріна

  Ну а що схоже на брехню — згоден. Хоча зара стільки ипанутого робиться, що не здивуюся якщо правда


  09.02.2018 у 18:07
  Увійдіть щоб відповісти


 • Cerezius

  Читаю я багатьох оленів тут і розумію чому вони більше ніж українці бояться Гітлера — він закликав вбивати розумово неповноцінних :))


  10.02.2018 у 02:06
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kajas

  ;a
  mp;v=CeZShLjskQQ&x-yt-cl=8511 [censored] 04 Останнє інтерв’ю Скрябіна у Кременчуці — Громадське.Кременчуг


  10.02.2018 у 18:42
  Увійдіть щоб відповісти


 • Другаль Аза

  Чесний губернатор — ох ти мені відкрив очі. :)) Я кажу про те, що є вони і в києві, причому я перебуваю від місця загоряння кілометрах в 30. А що поруч з місцем пожежі чорний дощ — ничче дивного і навпаки абсолютно передбачувано


  11.02.2018 у 02:25
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kelellador

  Я процитував вікіпедію, там саме назва Осно?ви правосла?вной культу?ри


  11.02.2018 в 13:14
  Увійдіть щоб відповісти