Поліція отримала електрокари з максимальною швидкістю 30 км/год

11

Поліція ростова-на-дону отримала в користування два електрокари, на яких передбачається патрулювати вулиці на вихідних і святах. Компактні автомобілі вже задіяли при святкуванні дня міста в парку «лівобережний», повідомляє autonews з посиланням на прес-службу мвс по ростовській області.

Надалі електрокари будуть застосовуватися також в прогулянкових зонах на великих спортивних об’єктах. Поліцейські вже оцінили зручність користування новим транспортом-повідомляється, що машини прості в управлінні і експлуатації. Максимальна швидкість електрокарів становить всього 30 км/год, проте по пішохідних зонах їм буде дозволено рухатися не швидше 12 км/год.

Технічні характеристики не повідомляються, а також залишається невідомим виробник цих машин. Кабіна поліцейського електрокара вміщує водія і пасажира, а ззаду, поза кабіною, знаходиться ще одне сидіння для двох осіб, розгорнуте проти ходу руху.

Крім того, на задньому звисі є широка підніжка і великий поручень. Квадрицикл (саме так класифікуються такі транспортні засоби) обладнаний фарами головного світла, ліхтарями, дзеркалами заднього виду і склоочисником.

Багато користувачів соцмереж вже відреагували на цю новину в іронічному ключі, проте є й ті, хто зауважує, що для деяких потреб поліції такі електрокари дійсно підійдуть непогано — зокрема, утримання такого транспорту має обходитися дешевше, ніж утримання кінного патруля.