Подивіться, як exeed vx проходить краш-тести

43

C-ncap, що входить до міжнародної асоціації global ncap, є китайським аналогом європейського euroncap: організація регулярно переглядає і посилює аспекти процедур оцінки на тлі вдосконалення технологій пасивної та активної безпеки автомобілів.

1 / 2

Фото: chery

Методика c-ncap передбачає кілька випробувань, в тому числі на лобове зіткнення і бічний удар. У exeed vx спрацювали передні і бічні подушки безпеки, кабіна залишилася практично неушкодженою після удару, стійка не деформувалася. За бічний удар exeed vx отримав 20 балів, посівши перше місце серед усіх протестованих автомобілів з моменту введення нових правил тестів в 2018 році.

При фронтальному ударі з 40-відсотковим перекриттям і тесті на активну безпеку vx показав результати, «перевищують середній показник в галузі”, заявили в chery.

Vx доступний в росії з посадковою формулою 2+3+2 і дволітрової бензинової “турбочетверкой” потужністю 249 кінських сил. Ціни варіюються від 3 299 900 рублів за комплектацію luxury до 3 599 900 рублів за версію president.