Пікап tesla cybertruck вийде на ринок без забарвлення

23

Електрокар tesla cybertruck повинен потрапити на конвеєр в техасі в кінці 2022 року. З моменту презентації прототипу в 2019-му конструкція змінилася. З’явилися повнокероване шасі і версія з чотирма моторами. А днями глава компанії ілон маск відповів на питання, чи буде tesla пропонувати пікап в різних кольорах: «cybertruck може мати будь-який колір, якщо тільки він ніякий» (cybertruck can have any color you want, so long as it’s nothing). Маск уточнив, що спочатку машина буде хизуватися незабарвленим кузовом (нагадаємо, він виконаний з нержавійки), хоча в подальшому не виключені заводські варіанти обклеювання. А поки шеф запропонував звертатися за плівкою до сторонніх фірм.

у прототипу сайбертрака, наближеного до серії, нові головна оптика і бампери, звичайні дзеркала замість камер і гігантський склоочисник, що розмістився біля лівої стійки. Внизу: інсайдери повідомили про початок обмеженого випуску тягача tesla semi на заводі giga nevada (gigafactory 1), що підтверджено появою нового зразка на шпигунській зйомці.

Слова маска є відсиланням до фрази, приписуваної генрі форду (“колір автомобіля може бути будь-яким за умови, що він чорний»), сказану про модель ford t. Вибір чорного тоді був обумовлений дешевизною такої фарби і її швидким висиханням. З нержавійкою ситуація інша. Теоретично її можна фарбувати. Але процес складний, а якість забарвлення виходить неважливим. З цієї причини незабарвленими випускалися знамениті делореани.

на заводі giga nevada з’явилися дві зарядні колонки megacharger, призначені для semi. Потужність кожної перевищує мегават, якщо не два, оскільки фірма пообіцяла зарядку батареї на 80% (на 400 миль / 644 км) за 30 хвилин, а тягач споживає близько 2 квт•год на милю. Для порівняння, колонка tesla supercharger для легковиків видає до 250 квт.

Певне просування до запуску виявилося у магістрального тягача semi, хоча його серійне виробництво намічено на ще більш пізню дату, 2023 рік. У листопаді 2021-го генеральний директор pepsico рамон лагуарта повідомив cnbc, що компанія очікує отримати кілька semi в четвертому кварталі 2021-го. Схоже, tesla дійсно почала збирати пробну партію тягачів для тестування у клієнтів (всього pepsico замовила 100 штук, і вона — одна з 11 фірм, що розмістили замовлення на semi). Місце великосерійного випуску тягача ще невідоме. Багато в чому його запуск буде залежати від налагодження масового виробництва осередків 4680, які повинні поліпшити параметри моделі.