Підбір сигналізації по автомобілю

5-15-2021


Сигналізація-це тільки одна з обов’язкових складових будь-якого охоронного комплексу. Її завдання-сигналізувати, тобто подавати світлові, звукові та дистанційні сигнали тривоги при спробі нанесення пошкоджень автомобілю або проникнення в нього. Важливо розуміти, що сама по собі сигналізація не є захистом від викрадення. Вона тільки знижує ризик проникнення в автомобіль і заважає викрадачеві «працювати». Вона, природно, привертає увагу господаря і людей, що проходять повз. Для повноцінного захисту від викрадення крім сигналізації необхідна установка іммобілайзера, замка капота або інших протиугінних пристроїв. Тоді всі разом вони і будуть складати власне охоронний комплекс. Звертайтеся за посиланням avtotochka.com.ua та обирайте якісні товари для свого автомобілю.

Ось приклади охоронних комплексів:

  • Сигналізація-Замок капота-Іммобілайзер
  • Сигналізація-Замок рульового валу-Іммобілайзер
  • Сигналізація-іммобілайзер-Секретна кнопка
  • Сигналізація-Іммобілайзер-Замок КПП-Замок капота
  • GSM-модуль-Замок капота-Іммобілайзер
  • Крім охоронних функцій, охоронні системи можуть вирішувати і завдання з підвищення комфорту у зручності користування. До цього відносяться також і сервісні функції, наявні у сигналізацій, такі як: управління центральним замком, вікнами, дзеркалами, автоматичний запуск двигуна і так далі.


Сигналізація
Сигналізації бувають зі зворотним зв’язком і без неї (односторонні).

Односторонні сигналізації відрізняються стандартним набором охоронних функцій і укомплектовуються брелоками з 2-4 кнопками. Сигналізації зі зворотним зв’язком мають більш широкий набір охоронних функцій. Вони комплектуються пейджерами з РК-екраном. На цьому пейджері можливо спостерігати поточний стан автомобіля. При цьому головне призначення пейджера-повідомити власника про впливи на автомобіль, навіть якщо він занадто далеко.

Що таке іммобілайзер?


Робота іммобілайзера полягає в тому, що при наявності цього пристрою автомобіль втрачає можливість рухатися. Дія іммобілайзера засноване на розмиканні однієї або навіть декількох основних електричних ланцюгів автомобіля. Тому навіть якщо зловмисники проникли всередину автомобіля, то останній просто не поїде, в цьому і полягає протидія угону з боку іммобілайзера. Частина іммобілайзерів спрацьовують відразу, блокуючи запуск двигуна, а частина все ж «дозволяють» запустити двигун, але після початку руху автомобіль глухне.

Найпоширеніше і ефективні дії іммобілайзерів-це блокування ланцюгів запалювання, бензонасоса, бортового комп’ютера або стартера. Блокування часто виконуються нестандартними способами, що знижує ймовірність їх знаходження і швидкість їх відключення навіть досвідченими викрадачами.

Механічні блокатори


До механічних блокаторів відносяться, перш за все, замки капота, замки лаштунки коробки передач (КПП) і замок на рульовий вал.

Будь-який додатковий протиугінний пристрій сам по собі знижує ризик викрадення, тому що він зменшує привабливість машини для викрадача. Що стосується замка КПП, то цей пристрій можна розгледіти через бічні стекла автомобіля. Тому при інших рівних викрадач вибере в якості мети інший автомобіль, а не ваш.