Peugeot і Citroen відкличуть в Росії 20 тисяч автомобілів

207

Авто новости

Компанії Peugeot і Citroen заявили про відкликання в Російській Федерації 19 696 машин. Про це сказано в повідомленні Федерального агентства з метрології і технічного регулювання (Росстандарт).

На сервіс потрібно буде відправитися 10 954 машин Peugeot 4007 і 8743 кроссоверам Citroen C-Crosser, які були реалізовані з лютого 2008 по вересень 2014 року. Автомобілі потрапили під дію сервісної акції через конструкції вентиляції переднього склоочисника, яка допускає попадання всередину води. У слідстві внутрішні елементи конструкції зможуть проржавіти, що призведе до виходу з ладу моторчика «двірників».

На сервісі замінять одну з тяг механізму склоочисника і сам моторчик.

Крім цих двох моделей, компанії крім цього заявили відгук одного Peugeot шкірний покрив, двох Citroen Berlingo і п’яти Citroen С3 Aircross. У фургонів знайдений недолік подушок безпеки, а у кросовера буде відремонтовано джгут проводів.

Перевірити, чи підпадає конкретна машина під вплив відкликання, можливо за переліком VIN-номерів: Peugeot 4007 і Partner, Citroen C-Crosser, Berlingo і С3 Aircross.

Ви хочете оперативно і без проблем поставити свій автомобіль на облік в МРЕВ в Санкт-Петербурзі? Постановка машини на облік здійснюється за допомогою сайту мрэоспб.рф. Заходьте на сайт і дізнатися всі деталі постановки.

  • Червень 6, 2018
  • Коментарів немає
  • admin
  • Авто новини