Петтер Сольберг проведе другий сезон в ралі-кросі

252

Авто новости

Екс-світовий фаворит з ралі Петтер Сольберг залишиться в ралі-кросі на другий рік поспіль. Як інформує Autosport, в наступному сезоні норвежець перейде в новостворене інтернаціональне першість. У 2013 році спортсмен виступав у чемпіонаті Європи, де зайняв восьме місце. Титул переміг росіянин Тимур Тимерзянов.

У минулому сезоні Петтер керував Citroen DS3 і не здобув жодної перемоги. У 2014 році Сольберг продовжить виходити на старт європейських змагань, але не зможе претендувати на очки в континентальному чемпіонаті: замість цього пілотові будуть нараховувати бали в залік інтернаціонального турніру. Правильний календар нової серії буде опубліковано в грудні, в той час, коли розклад затвердить Автоспортивний рада Інтернаціональної автофедерации (FIA).

Очікується, що в графік потраплять дев’ять або десять етапів в Європі, один в Азії або Африці, і одна гонка в Америці.«Найсерйозніше для мене – залишатися на вершині і боротися за перемогу. Якраз виходячи з цього я залишаюся в ралі-кросі не звертаючи уваги на те, що у мене були варіанти з продовженням кар’єри в інших серіях.

Мені крім того пропонували перейти в кільцеві гонки», – повідав Сольберг.

вторапеттерпровестисольберг

 • Червень 6, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Авто новини

коментарів 9


 • Масмехов Григорій

  Я на роботі, чувак, з задоволенням би пішов, але треба ж і працювати ?


  06.06.2018 у 17:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Thori

  Прыхыльныкы Лугандона мене вражають своєю тупістю. Вірити що Параші вигідно робити якісь республіки, скільки розуму у вас? Їм вигідно руйнувати країни і ставити там маріонетковий уряд, робити буферні закони підконтрольні кремлю, але розумію, для вашого мозочка це дуже складний аналіз. Краще сраться від правого сектора і бігати з автоматом по Лугандону.


  07.06.2018 у 05:04
  Увійдіть щоб відповісти


 • Nightsinger

  Влада змінюється, а україна залишається. Мені наприклад не нравитлся Янукович і ПР, але я відділятися від цього не став. А ці дурні з-за того, що їм влада не подобається — пішли воювати. Пистовали б на вибори, більше б було їх рыгов при владі, на яких вони так люблять горбатитися. Ну не йопнутые?


  07.06.2018 у 16:35
  Увійдіть щоб відповісти


 • Набоков Артем

  Ну кожен алень то знає, що в економіці росії процвітання :))


  08.06.2018 в 00:07
  Увійдіть щоб відповісти


 • Bloodflame

  *сама себе занапастила*…. Як це вийшло? Після того, як на Korra написали, що 8 жінок в Луганську самі себе вбили за допомогою літаючого кондиціонера СУ25, Що побажали ближньому, те й отримали. І ще отримаємо….


  08.06.2018 у 04:43
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mishura

  Не повернуть гроші Росії. Будь вони сто разів праві. Не відповідає демократичним нормам. Ні, не Росія, а чесність, порядність.


  08.06.2018 в 11:43
  Увійдіть щоб відповісти


 • Мальчикова Лада

  На Росії розбився легкий вертоліт, загинули чотири людини. Але то все фігня! Головне міськрада в Кривому Розі!!!


  08.06.2018 в 22:55
  Увійдіть щоб відповісти


 • Spellpick

  Про знову ти вилізло убоге, вже створив новий обліковий запис? Вночі спиш? Україна сниться ночами жирне прыщавое?


  09.06.2018 в 06:36
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mightkiller

  З нами карлики і кінь! Ми неуважні! З нами бох! Насамперед Какдырка! Перш за все! З нами бох! Расьська розсіяних! Вяличие! З нами бох!


  09.06.2018 в 11:49
  Увійдіть щоб відповісти