Перша Toyota GR Supra продана за 2,1 мільйона доларів!

208

Модель Тойота Супра була продана за $2.1

Перша Toyota Supra нового покоління була продана за рекордну суму в 2.1 мільйона доларів. Тому, якщо ви вважаєте, що класика тієї ж «Супры», що пішла з молотка за півмільйона доларів, – це дорого, подумайте ще раз.

Таку космічну суму заплатив покупець за модель з VIN-номером, що закінчується «одиницею», на 48-му щорічному аукціоні Barrett-Jackson. Доходи від продажу першого історичного автомобіля Toyota підуть на благодійність, а купе поїде в гараж до колекціонера.

Автомобіль, що отримав прізвисько «Global #1», як кажуть, не буде схожий ні на одну наступну модель 2020 Toyota Supra у всьому світі. І дійсно, пішла з аукціону модель – це єдина Supra в світі, ВИН якої закінчується на «20201», яка була побудована на першій моделі серії «Launch Edition» і яка була пофарбована в унікальний забарвлення.

Перша Toyota GR Supra продана за 2,1 мільйона доларів!

Зокрема, зовнішність виконана в матовому сірому забарвленні під назвою «Phantom Matte», з глянцевими червоними кришками дзеркал заднього виду і матовими чорними колісними дисками, що завершують зовнішній вигляд. Усередині перше продане купе отримало інтер’єром з червоно-чорної шкіри і вставками з вуглецевого волокна. Втім, на цьому вся різниця між Toyota Supra за 2,1 млн доларів і звичайною версією моделі закінчується. Можна сказати, що крім цінника єдиною визначною особливістю тут є зовнішня фарбування, так як все інше включено в наступні серійні моделі.

Перша Toyota GR Supra продана за 2,1 мільйона доларів!

Інтер’єр 2020 Toyota GR Supra Launch Edition

Невідомий переможець аукціону також отримав на додачу до купівлі гоночний костюм і два VIP-перепустки на квітневу гонку Toyota Owners 400 NASCAR в Річмонді, штат Вірджинія. В унікальний квиток входить можливість проїхатися за кермом пейскара, а також зробити пару гарячих кіл з професійним гонщиком NASCAR Майклом Уолтрипом.

Всі інші Supra в серії будуть коштувати від $55 тис. Таким чином, один покупець оплатив одним махом близько 36 нових «Супра» в мінімальній комплектації, при цьому не отримавши практично ніяких істотних привілеїв. Ну, зрозуміло, окрім першого серійного автомобіля та приємного уік-енду майбутньої навесні.