Перерва, критичний для школярів

228

Научно

Шкільні перерви є життєво важливими частинами академічного життя для школярів і підлітків і ніколи не повинні бути покончены, американська Академія підкресленою Педіатрії.AAP (американська Академія Педіатрії) додав, що фізкультура в школах також важлива для просування активності та здорового способу життя.AAP випустив своє нове програмне заяву, Важлива роль Перерви в Школах», проблеми в січні 2013 її академічного журналу Pediatrics.Перерва пропонує школярам фізичні, емоційні, соціальні і пізнавальні переваги, коли це безпечно і належним чином контролюється, написали автори.

Перерви не повинні замінювати класами фізкультури, але повинні бути доповненням, і навпаки. Незалежно від того, відбувається чи перерву в закритому приміщенні або на відкритому повітрі, це має бути період вільної, неструктурованої гри або активності. Може бути багато причин для того, щоб мати перерви в закритому приміщенні, включаючи «дні забрудненого повітря».

Вчителі ніколи не повинні відмовляти у перерві як у формі покарання, згідно з програмного заявою. Перерви служать фундаментальними компонентами соціальної взаємодії і розвитку, яке вони можуть не увійти в іншу більш складну академічне середовище.

Школи можуть випробувати бажання мінімізувати або покінчити з перервами, щоб переповнювати через більшу кількість академічних годин щотижня; це не повинно відбуватися, заявляють автори. Результат міг бути контрпродуктивним; з негативними наслідками для навчального досягнення.Згідно з нещодавнім дослідженням, перерви покращують соціальні навички дитини, когнітивний розвиток і фізичне здоров’я.

В Резюме в Педіатрії написали автори:«Американська Академія Педіатрії вважає, що перерва є критичним і необхідним компонентом розвитку дитини і, як такої, в цьому не можна відмовити каральним або академічним причин».Що таке перерва?Перерва є періодом, який у людей є розрив від їх обов’язків.

У школах перерву є американським/Канадським терміном для «розриву» (Великобританія, Ірландія) і ранковий чай (Нова Зеландія), а також «playlunch» або «мало ланчу» у деяких інших частинах світу.Шкільні перерви зазвичай тривають від десяти хвилин до півгодини.

У дітей початкових шкіл, як правило, виходять на вулицю в зовнішню дитячу площадку під час перерви. У більшості країн у индустрализированном світі перерви є частиною щоденної шкільного життя від елементарного повністю через до кінця старшої середньої школи. Педагоги розглядають перерви як життєво важливі для рівних комунікацій, йдучи в туалет, заспокоюють дослідження, споживаючи швидкі закуски і деякі інші дії.

Соціологи і психологи кажуть, що перерву є складовим компонентом до розвитку дитини протягом шкільного дня. Під час цього періоду діти практикують свої соціальні навички і стають набагато більш фізично активними.Гра і неструктуроване вільний час в школі допомагає дітям розвинути їх:

Фізичні способностиИнтеллектуальные способностиСоциальные навыкиМоральные можливості

Як діти ми дізнаємося про світ навколо нас через гру.

длитькритическийперерывшкольник

 • Листопад 9, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Онуфрій Єфремович

  ваще-то росія пропонувала під 5% річних, проти 3% від мвф


  09.11.2018 в 21:43
  Увійдіть щоб відповісти


 • Keralas

  Хто Вам сказав, що Ви “українець”? До німецької окупації Росії в 1917 році їх жодного не було. Значить, завербовані іноземною державою. Зрадники Батьківщини. Подумайте тверезо про своєму майбутньому….


  10.11.2018 у 06:16
  Увійдіть щоб відповісти


 • Язовицкий Роман

  Якщо ви кричите Рація! Рація! Рація! і размахиваете власовким триколором, бути біді, все у вас буде погано, готуйтеся до найгіршого, расєйская сарана йде ?


  10.11.2018 в 11:37
  Увійдіть щоб відповісти


 • Thunderflame

  Сеня йде по стопах путіна :))


  10.11.2018 у 21:12
  Увійдіть щоб відповісти


 • Rainsmith

  Цього можна :))


  11.11.2018 у 02:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Adodor

  помітно по твоєму очку раздолбаному )))) не скавчи )))


  11.11.2018 у 08:16
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ніна Звєрєва

  Ти що не православний чи що? Лібераст либонь який? Любиш геїв так? 5 колона!!!!


  11.11.2018 в 23:16
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mezizuru

  А хіба про те що ватники ідіоти не говорить?


  12.11.2018 в 00:45
  Увійдіть щоб відповісти


 • Олександр Трохимович

  Бггг :)) Обов’язково поїду роботу айтішника в днр шукати :))


  12.11.2018 у 08:26
  Увійдіть щоб відповісти