Педіатри рекомендують зберігати Thimerosal у вакцинах

220

Научно

Містить ртуть консервант, відомий як thimerosal, випадково використовується у США, не повинен бути усунутий як компонент у вакцинах, за даними спірної американської Академії Педіатрії (AAP) оголошення, вчора з’явилося і видане в журналі Pediatrics.У їх заяві AAP підтримав рекомендації від комітету Всесвітньої організації охорони здоров’я (WHO), заявивши, що консервант thimerosal не повинна називати як шкідливий джерело ртуті і не повинна забороняти Організація Об’єднаних Націй.У 1999 AAP попросив усунення thimerosal від вакцин в США через занепокоєння, що дітям, які отримують кілька пострілів, що містять його, можна було б піддати великої дози ртуті.

Вони вважали, що це могло призвести до аутизму або іншим нейроразвивающимся проблем, незалежно від невеликого конкретного доказу, доступного в той час.Доктор Луї Купер, з Колумбійського університету в Нью-Йорку, який служив на раді директорів організації, сказав:«Це був абсолютно питання обережності через відсутність більшої інформації. Згодом дуже багато зусиль було докладено до спроби розібратися, завдає thimerosal шкоду дітям, і підсумок в основному, не виглядає, як ніби це робить».

Американський Інститут медицини знайшов в аналізі безпеки 2004 року, що не було ніяких доказів, thimerosal-містять результат вакцин в аутизмі.Дослідження, також видане в Педіатрії в 2010, повідомило, що дитяче виділення до thimerosal не збільшує ризик порушення спектру аутизму.Крім того, дослідження, зроблене CDC у 2007, припустило, що немає ніякого зв’язку між вакцинами дитинства і ртутної токсичністю з неврологічними питаннями розвитку.

Крім певних типів щеплень від грипу, thimerosal не використовується у вакцинах бульбашки єдиної дози в США. У слаборозвинених країнах, де багато дітей помирають від захворювань, предотвращаемых вакцинами, це недорого і більш просто використовувати бульбашки мультідози вакцин проти хвороб як правець та дифтерія.

Thimerosal зупиняє залишок від пухирець мультідози від становлення зараженим з грибами або бактеріями кожен раз, коли доза використовується.Слідчі наближають це, це може коштувати в два — п’ять разів більше, щоб зробити вакцини від країн без thimerosal, і переміщає ці вакцини і зберігає їх, застуда була б більш важкою.Доктор Купер додав, що «Нам доводиться нелегко виконуючи завдання отримання кожної дитини, імунізованих тепер. Це додало б величезний тягар».

Це могло призвести до більшої кількості предотвратимой дитячої смертності.Thimerosal включає свого роду ртуть, відому як ртуть етилу. Його токсичні ефекти пов’язані з його кузеном, ртуттю метилу, що залишається в тілі протягом тривалого періоду часу.

Кілька місяців тому, ХТО вказав, що заміна thimerosal з альтернативним консервантом могла впливати на безпеку вакцин і також зробити їх менш доступними.Ртуть знаходиться в списку міжнародних небезпек для здоров’я, які будуть усунені в проекті угоди з Програми Середовища Організації Об’єднаних Націй, маючи на увазі заборона на thimerosal.

Однак виключення є критичним, тому що thimerosal важливий для захисту дітей.

thimerosalпедиатррекомендоватьхранить

 • Липень 25, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Stoneraven

  Заголовок звучить так ніби велика житниця Росія перекриє постачання їжі в Україну і ми почнемо є їжаків :))


  25.07.2018 в 18:44
  Увійдіть щоб відповісти


 • Lightforge

  Де я плакав? Просто констатація фактів. Скрізь є фашисти, але невеликі групи, в Рації вся країна підняла голови в бік фашистської ідеології.


  26.07.2018 у 05:42
  Увійдіть щоб відповісти


 • Райт Микола

  Ківа, Корчинський … Потомствені провокатори. Пишуть гидоти за завданням .Ви ведедесь, і перевіряєте на собі закон про свободу слова.


  26.07.2018 в 13:32
  Увійдіть щоб відповісти


 • Felogar

  Коко, написав вже вгорі


  26.07.2018 в 22:21
  Увійдіть щоб відповісти


 • Nalmefym

  Роттенберг і я любимо тебе! :))


  27.07.2018 в 10:29
  Увійдіть щоб відповісти


 • Каракозов Юрій

  для тебе все дивно шизанута дура, тому що убоге яке з квартири не вилазить )))


  27.07.2018 в 12:53
  Увійдіть щоб відповісти


 • Karil

  Андрєєв Роман — так вона і обвалитися до 20, і це зараз реальний курс.


  27.07.2018 в 23:57
  Увійдіть щоб відповісти


 • Кондратов Борис

  Може, шкільним курсом історії? У нас придумав Грушевський, як історію гобітів, і ≈qu;українців≈quo;, як хоббітів. Голландці замовили цю історію братам — германцям. І в школі у них навчають, що УНР створили німці на окупованій території Росії., і народ украинизовали, завербували. Ну як можна довіряти завербованим….


  28.07.2018 в 13:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Androlmeena

  привіт ? тип того ?


  28.07.2018 у 20:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mirahelm

  паперовий не треба


  29.07.2018 в 08:48
  Увійдіть щоб відповісти