Пацієнти лейкозу залишаються в ремісії більше ніж Два роки з новою терапією Т-лімфоцита

194

Научно

Пацієнти лейкозу, отримали вливання їх власних Т-лімфоцитів після клітин, були генетично спроектовані, щоб боротися зі злоякісними пухлинами, пацієнтів, реагував на терапію позитивним способом, що залишаються в повній ремісії більше двох років.Нова терапія була розвинена групою вчених з Медичної школи Перельмана в Університеті Пенсільванії, і результати будуть представлені в американському Суспільстві Річного зборів та Виставки Гематології.Учасники цього клінічного випробування всі просунули ракові утворення, включаючи 10 дорослих з хронічним лімфолейкозом і двох дітей з гострим лимфообластным лейкоз.

Пацієнти лікувалися в Лікарні Університету Пенсільванії (ПОНУКАЮТ) і Дитяча лікарня Пенсільванії (CHOP).З перших трьох пацієнтів, два лікувалися з терапією, ПОНУКАЮТ і залишився здоровим і в ремісії навіть після двох років після їх лікування, і спроектовані клітини все ще присутні в тілах. Результати дослідження вчених показали перший ефективний і тривалий приклад використання терапії переносу генів, щоб змінити власні иммуноциты тіла сили, зосереджені на боротьбі зі злоякісними пухлинами.Читайте про Емілі, однієї з дівчаток у випробуванні, знову впали двічі після стандартної хіміотерапії для гострого лимфообластного лейкозу.

Карл Джун, Меріленд, професор Річарда Ст. Вэгу в Імунотерапії у відділенні Патології та Лабораторної Медицини та директора за Переказним Дослідження в Онкологічному центрі Абрэмсона Пенна, заявляє:«Наші результати показують, що змінені Т-лімфоцити рецептора фантастичного антигену мають велику обіцянку поліпшити лікування лейкемії та лімфоми. Можливо, що в майбутньому, цей підхід може зменшити або замінити потреба у пересадці кісткового мозку».Результати дослідження діють як стартовий майданчик на новому шляху лікування для цих видів ракових утворень крові, в пізніх стадіях мають потенціал, який тільки буде вилікуваний пересадкою кісткового мозку. Процедури кісткового мозку йдуть з 20-процентним ризиком смерті, а також довгим перебуванням у лікарні, і тільки дають маленький шанс лікування пацієнтам, хвороба яких не мала ніяких змін від іншого лікування.

Нове лікування проводилося спочатку шляхом видалення камер пацієнтів за допомогою процесу аферезиса дещо як сдавание донорської крові і потім зміна їх у камері Пенна і заводі з виробництва вакцини. Т-лімфоцити пацієнтів були змінені, щоб прагнути до пухлинних клітин через генний метод альтерації з допомогою отриманого з ВІЛ вектора лентивируса.

Вектор кодує подібний антителу білок, відомий як фантастичний рецептор антигену (CAR), зроблений пов’язати з білком під назвою CD19 і помічений на поверхні Т-лімфоцитів.Змінені клітини тоді повторно вводяться тіла пацієнтів після лимфоистощения хіміотерапії.

Т-лімфоцити починають висловлювати АВТОМОБІЛЬ і потім направляють всю свою владу за вбивство клітин, що виражають CD19 (CLL, ВСІ пухлинні клітини і нормальні В-лімфоцити). Змінені Т-лімфоцити ігнорують всі інші клітини, не виражають CD19, зменшує побічні ефекти, зазвичай випробувані під час класичних методів лікування.

Мало того, що вони вбивають ракові клітини, Т-лімфоцити, які виражають АВТОМОБІЛЬ також, спонукають клітку створювати цитокіни, що заохочують інші Т-лімфоцити множитися, роблячи більш численну групу, поки всі призначені клітини в межах пухлини не усуваються.У тих пацієнтів, у яких були повні ремісії після лікування, АВТОМОБІЛЬНІ Т-лімфоцити показали надзвичайний відтворення після вливання з самим активним розширенням, мають місце між 10 і 31 днем після вливання. Всі ці пацієнти зазнали синдром випуску цитокіну з симптомами включаючи нудоту, лихоманку, гіпоксію і знижений тиск. Синдром лікувався за допомогою tocilizumab.

Особливо, лікування Т-лімфоцита успішно усунуло великі суми пухлини у цих пацієнтів.Згідно з результатами, пацієнти з загальними реакціями продемонстрували, що нормальні В-лімфоцити були вбиті поряд з їх пухлинами.

Як профілактичний крок, пацієнти пройшли регулярне гамма лікування глобуліну, тому що ці клітини є критичними для імунної системи тіла, щоб боротися з інфекцією. Ніякі нерегулярні інфекції не були помічені.

лейкозоставатьсяпациентремиссия

 • Травень 22, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Androra

  Це трошки не з того розряду чувак


  22.05.2018 в 17:00
  Увійдіть щоб відповісти


 • Bulbine

  я не режисер, я сценарист, а ти вата.


  22.05.2018 у 19:57
  Увійдіть щоб відповісти


 • Painwalker

  Кіт, звичайно предсавляю. 400 гектар це скажемо 1 на 4 кілометри


  23.05.2018 в 09:30
  Увійдіть щоб відповісти


 • Thotus

  шанель, фемизм в україні поки не має ніяких перспектив


  23.05.2018 в 13:29
  Увійдіть щоб відповісти


 • Жабкин Микола

  Фактично визнав …. київське уряд недієздатним….. В указі чорним по білому — для вирішення гуманітарних проблем. Починайте наступати, якщо можете!!!! Путін зобов’язався вирішити гуманітарні питання! Не може наступати??? Брись!!!


  23.05.2018 в 23:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Гольця Ніка

  жидонацистов :))


  24.05.2018 у 04:03
  Увійдіть щоб відповісти


 • Распопов Гліб

  Сидячий у Хранции або Румунії можна і потерпіти і чого-то там витримати…


  24.05.2018 в 15:05
  Увійдіть щоб відповісти


 • Helldragon

  Гумове Обличчя — настрою мені зрозумілі, але факти вперта річ, і навіть вже на мітингах ДНР проскакує що ополченці стріляють з міста.


  24.05.2018 в 21:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Direforge

  я сам родом з-за окружної так що в курсі життя там.


  25.05.2018 в 10:39
  Увійдіть щоб відповісти