Ось засідка! 6 місць, де найчастіше чергують інспектори дпс

26

Кого гальмують частіше?

власників брудних машин (особливо в гарну погоду і під час рейдів на кшталт «чистий автомобіль»). В цьому є здоровий глузд. Буває, що викрадачі спеціально бруднять машину, щоб було важко впізнати її колір.

старі і іржаві машини. у багатьох власників таких часто взагалі не буває ніяких документів.

машини, що видають сторонні звуки. а також мають пошкодження-розбите лобове скло або великі вм’ятини на капоті. Що якщо автомобіль поїхав з місця дтп?

водіїв, що привертають увагу дивною поведінкою. викличе питання позіхає, труть очі і поежівающійся автолюбитель (не виспався або випив). Явно нервує і метушливий. Виглядає як підліток або дуже літній. Занадто повільно їде або, навпаки, раз у раз перебудовується з ряду в ряд. Перевозить веселу (можливо, нетверезу) компанію.

самі викрадаються марки. toyota camry, toyota land cruiser 200, позашляховики land rover, range rover, hyundai solaris, машини з великої німецької трійки.

Де зазвичай стоять патрулі?

1. На прямих, добре проглядаються магістралях

Особливо на ділянках, де суцільна лінія, що забороняє обгін, чергується з переривчастою. Водії починають обгін в дозволеному місці і часто не встигають помітити зміни розмітки. Повертаються в свій ряд, коли переривчаста лінія вже закінчилася. Виїзд на зустрічну — серйозне порушення. І загрожує вилученням прав.

Будьте уважні. Про те, що переривчаста лінія скоро перейде в суцільну, «попереджає» сама розмітка: пунктири стають довшими, а крок між ними коротше.

2. У» несподіваному «населеному пункті на трасі

Водій їде серед лісів і перелісків з дозволеною швидкістю 90 км/год , і раптово, як з-під землі, виростає непримітний знак» населений пункт ” і обмеження швидкості до 60 км/ч.причому знак може бути поєднаний з іншим або важко помітний через стовпів освітлення і рекламних щитів. Скинути швидкість водій не встигає… А тут і екіпаж дпс з радаром.

3. На виїздах і в’їздах в місто

І зрозуміло чому: потік машин тут дуже щільний, легше «просіяти» велику кількість машин під час рейду.

«піти городами» не найкраща рекомендація — співробітники гибдд знають, що проектованими проїздами або незручними об’їздами люблять користуватися випили водії. Тому там теж регулярно чергують.

4. На виїздах з дворів

Виїжджаючи з малознайомого двору, водій може не звернути уваги, що суцільна забороняє виїхати, скажімо, наліво. І стає порушником.

5. За пішохідним переходом

Зазвичай співробітник гибдд знімає потік камерою і ловить тих, хто зупиняється на зебрі (створюючи цим перешкоду для пішоходів) або не пропускає людей. Враховуючи, що наїзди на пішоходів відбуваються все частіше, порадити можна тільки одне — не порушуйте.

6. Неподалік від знака» в’їзд заборонений “

Деякі водії, поспішаючи,” пролітають» під “цеглу”, розраховуючи, що в разі чого штраф випишуть лише за порушення вимоги дорожнього знака. Так і буде, якщо вони виявляться на дорозі з двостороннім рухом. Але якщо за «цеглою» — вулиця з одностороннім рухом, водієві доведеться нести відповідальність за виїзд «на зустрічну». А це ризик втратити права.

В який час зупиняють частіше?

Багато водіїв вважають, що найпростіше потрапити на перевірку вранці, після вихідних або довгих свят. Але це, скоріше, народна прикмета, а не закономірність.

Як уникнути зустрічі?

Головний принцип-не порушувати пдр. І не привертати до себе уваги екстравагантною їздою.

Є і “народні” способи. Але варто пам’ятати, що співробітники дпс про них теж знають. Наприклад, деякі» бувалі ” водії радять:

— встановити відеореєстратор. Кажуть, оснащені ним машини зупиняють менше.

— «сісти на хвіст ” попереду йде машині (добре, якщо більш масивною та ще й з іногородніми номерами) і сховатися за нею. Це небезпечний прийом: якщо ця машина різко загальмує, уникнути аварії буде складно.

– бути уважними на» сліпих ” поворотах і розв’язках (інспектор вас бачить, ви його — ні).

– рухатися в темпі потоку, не ховаючи очі від співробітників гибдд;

— багато, наближаючись до посту, намагаються зрозуміти, де саме стоять інспектори. Якщо по обидва боки шосе-повільно перебудовуються на середню смугу. Якщо зліва-йдуть на крайню праву. Головне, зробити це заздалегідь і не порушуючи пдр. Метушливого водія зупинять в першу чергу.

— і найголовніше, не здійснювати імпульсивних дій. Не намагатися різко перебудуватися або згорнути на путівку при вигляді людей у формі. Зупинять, навіть якщо не збиралися цього робити.