Ось з якими іменами автовласників варто звязуватися при покупці автомобіля

266

Експерти з’ясували, як ім’я автовласника впливає на технічний стан автомобіля

Ви вірите в магію чисел? Ви не скидаєте з рахунків, що нумерологія за датою народження може визначити долю людини? Або впевнені, що як дитину назвеш, такі риси характеру і у ньому превалювати? Що ж, сьогодні ми поділимося з вами одним таємним, але не містичним вченням, підтвердженим реальними статистичними даними. Найцікавіше, що експеримент був проведений на основі автомобільної тематики компанією CarPrice, тому не сумніватися в достовірності «містичних» даних можна цілком.

Дивіться також: Стара Лада Веста проти іномарок: перші відгуки

У чому полягає сенс аналітичного експерименту? Було вирішено дізнатися імена автовласників-чоловіків, у яких були самі доглянуті і технічно справні автомобілі. Чиї автомобілі будуть служити довгі роки без поломок? У Євгена, В’ячеслава або Самуїла? Заінтриговані? Якщо ні, то краще заинтригуйтесь, адже цей наочний огляд може стати для вас цілком практичним методом первинного аналізу авто. Головне, щоб власник був один.

Зміст аналітики був наступним. Був проведений аналіз за вибіркою 45.700 автомобілів з одним власником, вписаним в ПТС. Всі автомобілі були виставлені на продаж протягом року – з лютого 2018 за поточний місяць 2019 року. Одним з гарантів об’єктивності було наступне: на кожне ім’я повинно було припадати не менше 100 оглянутих автомобілів.

Дивіться також: Ось які 3 – і 5-річні автомобілі частіше опиняються в хорошому стані

Нагадаємо, що автомобілі проходять дослідження з 600 різноманітним параметрам. Це ще один важливий фактор, який не залишає шансів на неточність, ну або, принаймні, зводить її до мінімуму.

Стан кузова в залежності від імені власника

Ось з якими іменами автовласників варто звязуватися при покупці автомобіля

Трійка лідерів найбільш акуратних водіїв – це Марати, Геннадія та Анатолії. «Якщо ви плануєте купити «трирічку» з одним господарем в ПТС і це Марат, знайте, що майже в 43% випадків машина у нього в ідеальному стані. Це спокійний, досвідчений водій, рідко провокує ДТП», –підкреслюють в CarPrice. Андрій закриває лідируючу десятку.

Стан салону

Ось з якими іменами автовласників варто звязуватися при покупці автомобіля

І знову переміг Марат. «Його машина в повному порядку не тільки зовні. Чоловіки з десятки нижче – хто завгодно, але тільки не нечупари. У переважній більшості випадків вони містять свої машини в чистоті», – запевняють нас аукціоністи, показуючи список імен власників, чиї автомобілі по доглянутості салону чітко виходять в 4 і навіть 5 зірок з п’яти.

Технічний стан

Ось з якими іменами автовласників варто звязуватися при покупці автомобіля

Для багатьох технічний стан важливіше зовнішнього лиску. У лідерах за цим параметром Юрій, Станіслав і Віталій. Їх автомобілі завжди технічно справні, з станом агрегатів і підвіскою у більшості випадків немає жодних проблем. Марат тут теж є.

Сміх сміхом, але я дійсно знав кілька дуже рукатих слюсарів, двох з них звали Віталій, а третього Юрій. Їх особисті автомобілі завжди були в ідеальному стані.

Примітно, що, як зазначає CarPrice, вони знають і імена тих власників, у яких їх автомобілі «сиплються», навіть якщо останні були взяті з новими автосалону. Але з етичних причин цей список не був опублікований. І знаєте, що дивно: мого імені немає у представленому рейтингу, як і багатьох інших поширених у нас імен. Можливо, просто не набрався статистичний матеріал за менш поширеним чоловічим іменем.

Але щось після перегляду рейтингу у мене закрався черв’ячок сумніву – невже мої тезки і я погані автовласники? Та навряд чи! Просто тут зібрані кращі з кращих, всі інші теж непогані догляду за авто. Не потрібно турбуватися!

P. S. Жіночі імена не увійшли в рейтинг з тієї причини, що скоро чоловіче свято – 23 Лютого. До 8 Березня напевно зроблять окрему статистику по прекрасній половині людства.