Ось які нові моделі Опель вийдуть в 2019, 2020 2021 року

431

Які моделі від Opel ми побачимо до 2021 року

Хоч Opel більше не продає свої автомобілі в Росії, але справа його живе!

Попереду у славного німецького виробника бюджетних і по-справжньому масових автомобілів (на відміну від зажравшегося «народного» Volkswagen) великі плани. У найближчі кілька років Європу повинні наповнити автомобілі з блискавкою на капоті в різноманітних кузовах і різного призначення. Приміром, в лінійці з’явиться новий мікроавтобус Vivaro, фейсліфтінгова модель Insignia, нова гроза вузьких європейських вуличок – Corsa і ще одна таємна новинка – міні-позашляховик на базі міні-литражки – Opel Adam.

Opel готує автомобільний світ до нової мови дизайну і представив свою майбутню стратегію «Pace» (у перекладі – «крок») влітку 2018 року. Лейтмотив усього дійства простий: знижуємо шкідливі викиди, повертаємося до природи особою. Ну або щось на зразок цього. Таким чином, до 2024 році все знову випускаються моделі будуть повністю електрифіковані!

До кінця 2018 року компанія з Рюссельсхайм бажає запустити вісім абсолютно нових або, принаймні, переглянутих моделей. Список включає в себе новий Mokka X, шосте покоління малолітражки Corsa, яка стане доступна в майбутньому, як крос-версія моделі і міні-позашляховик, побудований на основі Peugeot 1008.

Перші і основні прем’єри повинні відбутися в 2020 році, наприклад, трохи більше ніж через рік німці покажуть свою оновлену модель паркетника Grandland X в плагін-гібридної версії, а також електричну варіацію Mokka X.

У цілому компанія хоче сконцентрувати увагу в основному на об’ємних сегментах ринку, тому випуск моделей Adam, Karl і Cascada буде припинено в кінці 2019 року, можливо, без спадкоємності.

Що станеться з дизайном?

Все, що ви бачите, до чого звикли і що відчуваєте, повинно залишатися типовим для Opel як мінімум зовні. Виробник обіцяє розробити стратегію рівного вкладу у справу оновлення лінійки з новою материнською компанією PSA.

Зовнішній і внутрішній дизайн, а також налаштування підвіски залишаються в руках Opel. В інтер’єрі будуть дотримуватися чіткого поділу управління функціями автомобіля через інформаційно-розважальну систему, окремий клімат-контроль та налаштування підвіски, а не упаковувати все це у віртуальну оболонку єдиного сенсорного екрану. Так, Opel, як перш, довірить регулювання гучності і роботу з системою кондиціонування повітря аналоговим елементів управління. ТПорадиції потрібно дотримуватися!

Що буде зроблено з двигунами і трансмісією?

Подальшу можливість розвитку отримає Opel на паливних елементах. Відсоток ДВС зменшується, плагін-гібридні і електромотори, навпаки, будуть переважати. Досі у Opel було сімейство з десяти варіантів двигунів, 12-ти варіантів трансмісій і в цілому 47 варіантів компонування приводів.

В майбутньому буде тільки чотири двигуна. Бензиновий мотор об’ємом 1,6 літра буде поставлятися на Opel з 2022 року. Крім того, безпосередньо фахівці Opel беруть на себе відповідальність за роботу над ручною КПП.

Які новинки Opel принесе у найближчі роки на ринок, показано в нашій галереї нижче.

Ось всі нові моделі Opel до 2021 року:

Лінійка несподівано починається з Opel Vivaro

Вихід на ринок: 2019 рік

Ось які нові моделі Опель вийдуть в 2019, 2020 2021 року

Opel анонсував нове покоління Vivaro на 2019 рік. Як і його попередник, він пропонується в якості мікроавтобуса і автофургона. У 2020 році з’явиться електрична версія.

Opel Corsa

Вихід на ринок: 2019 рік

Ось які нові моделі Опель вийдуть в 2019, 2020 2021 року

Завдяки технології PSA Corsa в майбутньому порідниться з Peugeot 208. Але кузова і інтер’єру Corsa залишиться впізнаваним в якості моделі саме від Opel. Спадкоємність – це вкрай важливий фактор.

Ось які нові моделі Опель вийдуть в 2019, 2020 2021 року

У лінійці моторів з’являться трьох – і чотирициліндрові двигуни з шильдиком PSA, які замінять агрегати Opel. Нова база моделі також дозволяє використовувати чисту електричну версію, яка, швидше за все, вийде на ринок в початку 2020 року. Opel говорить про порівняно низькою ціною навіть для «народного електромобіля».

Opel Insignia (рестайлинг)

Вихід на ринок: кінець 2019 року

Ось які нові моделі Опель вийдуть в 2019, 2020 2021 року

Незважаючи на те, що друге покоління Insignia не продається на ринку вже два роки, Opel працює над його реконструкцією. Попередньо будуть внесені наступні зміни: буде модернізований передній і задній бампера, з’явиться нова радіаторна фальшрешетка, яка буде схожа з елементом від Astra.

Ось які нові моделі Опель вийдуть в 2019, 2020 2021 року

Фари і задні ліхтарі набувають новий вигляд. Лінійка двигунів поступово стане повністю французької, як і в інших моделях.

Гібридний плагін Opel Grandland X

Вихід на ринок: 2020 рік

Ось які нові моделі Опель вийдуть в 2019, 2020 2021 року

В майбутньому плані модернізації Opel електрифікація всіх автомобілів в модельному ряді відіграє вирішальну роль. Ще на IAA 2017 Opel оголосив, що Grandland X буде пропонуватися в якості моделі з гібридом. Технічно буде виконана зв’язка німецького кросовера Peugeot 3008 Hybrid4. Це означає – топова продуктивність системи під 300 л. с. і повний електропривод.

Opel Mokka X

Вихід на ринок: 2020 рік

Ось які нові моделі Опель вийдуть в 2019, 2020 2021 року

Наступний варіант Mokka X також спирається на платформу PSA. За рахунок застосування нової модульної системи CMP повний привід може бути запропонований тільки в поєднанні з додатковим електродвигуном, у іншому випадку модель обмежиться наявністю переднього приводу. PSA також має взяти на себе виробництво своїх трьох – і чотирициліндрових двигунів.

Невеликий позашляховик Opel

Вихід на ринок: 2021 рік

Ось які нові моделі Опель вийдуть в 2019, 2020 2021 року

Міні-SUV на базі Peugeot 1008 виявиться коротше чотирьох метрів, але все одно зможе дати чотирьом пасажирам досить комфортні умови переміщення. Привід аналогічний трициліндровому Peugeot 1008 потужністю до 150 л. с.

Великий позашляховик Opel

Вихід на ринок очікується в 2021 році

Ось які нові моделі Опель вийдуть в 2019, 2020 2021 року

Opel отримає великий позашляховик: подовжений Grandland X. Початок виробництва має відбутися в 2021 році в Рюссельсхаймі. Ім’я – невідомо. Тип приводу – найімовірніше, передній. Автомобіль повинен залишатися відносно компактним, але при цьому мати третій ряд сидінь. На повний привід просто немає місця.