Ось які 3 – і 5-річні автомобілі частіше опиняються в хорошому стані

202

Осінній марафон: CarPrice визначили найкращих і найгірших серед б/у автомобілів

Фахівці компанії CarPrice проаналізували стан вживаних автомобілів у віці 3-5 років, які були виставлені на продаж минулої осені, і ось які висновки були зроблені за їх спостереженнями.

Дивіться також: В 2018 року вторинний ринок автомобілів продовжив старіти

Повідомляється, що в основу рейтингу лягло кількість зірок, набраних у результаті оглядів за параметрами «Стан кузова, салону» і «Технічний стан вузлів і агрегатів». Максимальна сума балів – 15, що відповідає автомобілю, що знаходиться в ідеальному стані.

Десятка кращих станом автомобілів з пробігом

Ось які 3 - і 5-річні автомобілі частіше опиняються в хорошому стані

Ось які 3 - і 5-річні автомобілі частіше опиняються в хорошому стані

Серед лідерів в кращому стані опинилися автомобілі вищого ешелону з середніх марок:

Рестайлінговий BMW X1 I (E84), отримав 13 балів рівно.

Land Rover Range Rover Evoque I – незважаючи на трохи менший бал (12.92) і друге місце рейтингу, цей англійський всешляховик є лідером у ступені збереження кузова.

На третю сходинку зійшов рестайлінговий Renault Duster першого покоління. Бюджетний позашляховик демонструє не тільки високі показники на бездоріжжі, але і може похвалитися стійкістю до гниття кузова – 3.45 бала, що вище середнього серед Топ-10, непоганим по зносостійкості салоном – 4.55 балів і якісним залізом, технічний стан оцінено аналітиками на 4.91 балів. Загальний рейтинг – 12.91 балів.

Дивіться також: Автомобілі якої преміальної марки найкраще переживають експлуатацію в Росії?

Особливо виділили автомобілі, що показали кращий технічний стан вузлів і агрегатів. Справді, цей показник особливо важливий у наш час, коли кожен покупець бажає зберегти свою машину як можна довше, адже не знаєш, наскільки подорожчають нові машини в наступний раз. Серед них несподівано виявилися BMW 5-Series (F10/F11/F07) і третє покоління Nissan X-Trail.

«Одна з найбільш популярних на ринку моделей – рестайлінговий Ford Focus III – також увійшла в десятку машин з кращим станом. При цьому даний автомобіль продемонстрував відмінну збереження салону», – підводить підсумки CarPrice з Топ-10 кращих.

П’ятірка найгірших станом автомобілів з пробігом

Ось які 3 - і 5-річні автомобілі частіше опиняються в хорошому стані

Не обійшли стороною і аутсайдерів серед всіх автомобілів, що пройшли передпродажний огляд (кожна машина оглядається по 600 параметрами). У Топ-5 моделей з найменшим балом увійшли: Daewoo Matiz – найгірший результат – 8.83, Geely MK Cross c 10.14 балами і рестайлінговий UAZ Patriot з 10.45 балами відповідно. Найгірший результат по кузову опинився у Geely – всього 1.64 бали, а от найгірше технічний стан було помічено у б/у автомобілів Daewoo Matiz.

Втім, як наголошується в прес-релізі CarPrice, «це не означає, що їх купувати не можна. Просто ці моделі вимагають більш ретельного огляду … на ринку відчувається серйозний недолік трирічних машин, а терміни володіння авто збільшуються. Люди купують машини на більш тривалий термін, ніж два-три роки тому. Саме тому ми Порадимо звертати увагу на найбільш надійні варіанти, краще інших зберегли якість салону, кузова і технічних агрегатів, адже це не тільки гарне вкладення коштів, але й гарантія того, що така машина прослужить вам довго», – коментує сформовану ситуацію Денис Долматов, генеральний директор компанії CarPrice.