Ось як професіонали відновлюють пошкоджені колісні диски

307

Ремонт литих колісних дисків: ось як це відбувається [Відео]

Якщо колісний диск подряпався, нижня кромка обдерта об бордюр або диск навіть повело і від нього відлетів шматок…, з усіма цими проблемами впораються професіонали, які займаються відновленням колісних дисків. Адже в будь-якому варіанті, відновлювати легкосплавне колесо дешевше ніж купувати нове.

Дивіться також: найкрасивіші колісні диски на серійних автомобілях

Майстерень з відновлення коліс дуже багато по країні, але справжніх професіоналів, які зроблять свою роботу ідеально не так вже й багато навіть у масштабі всього світу. З такими профі не тільки вигідно працювати (вони зможуть зробити справжнє диво, відновивши колісний диск в стан «як новий»), але за їх роботою просто цікаво спостерігати. Тим більше, у нас з’явилася можливість подивитися на «кухню» однією з таких майстерень зсередини.

В роботу над колісними дисками входить:

Зняття старої фарби спеціальним складом, піскоструйка, обробка сильно пошкоджених місць, полірування, нанесення грунту, фарбування… Якщо диск погнутий його можна вивести в «ідеал» на спеціальній машині для випрямлення колу і ліквідації биття.

Загалом це великий процес, з безліччю непростих етапів роботи. Але подивитися на нього варто, хоча б заПоради розуміння, наскільки складними можуть бути цілком звичайні речі.