Ось як повела себе Лада Веста Крос перші 50 000 км

231

Скільки поломок відбулося у Lada Vesta Cross за перші 50 тис. км? (Спойлер, трохи)

За сьогоднішніми мірками пробіг 50 000 км – це не багато. За такий короткий термін експлуатації зрозуміти що-небудь конкретне по автомобілю вкрай проблематично, оскільки, якщо поломки і будуть відбуватися, то зазвичай вони будуть пов’язані з так званими «дитячими хворобами», тобто інженерними прорахунками, які мають місце, і про які знають всі власники конкретної моделі. Раптові форс-мажори під час експлуатації відбуваються вкрай рідко, але від того вони не перестають бути хорошим індикатором якості моделі. Навіть якщо машина ламається по дрібниці, це може стати тією самою «лакмусовим папірцем», яка охарактеризує модель як ненадійну.

Дивіться також: 5 мінусів і 5 плюсів універсалу Лада Веста Крос

Ось, приміром, Лада Веста Крос. Машина з вигляду дуже приваблива. Досить потужна. Зручна, як кажуть власники. Але надійна? На дане питання відповіли дромовцы, обкатавшие новий вітчизняний універсал і зробили свій проміжний висновок, який буде, безумовно, корисний всім експлуатуючим Крос-версію або автолюбителям, охочим придбати її. Посилання на повне дослідження на drom.ru ставимо тут. Обов’язково ознайомтеся, тут багато важливої та унікальної інформації, яку ви навряд чи знайдете де-небудь ще: www.drom.ru/lada/vesta_cross

Ну а ми наведемо з дослідження лише найбільш важливі факти, що стосуються поломок, про яких також дуже докладно, з кілометражем і викладками за цінами, розповів Drom.

Отже, автомобіль Lada VESTA Cross за 50 тис. км експлуатації поламався 7 разів і один раз втратив декоративні ковпачки з дисків. Поломки носили локальний характер і практично не впливали на експлуатаційні характеристики моделі.

Drom.ru наводить наступні експлуатаційні дані з проблем:

4038 км – трубка омивача скла. Платно – 1800 руб.

14 997 км – сальник приводу. Гарантія – 0 руб.

22 189 км – сальник приводу. Гарантія – 0 руб.

25 330 км – паливна магістраль. Відклична кампанія заводу – 0 руб.

25 576 км – коробка передач. Гарантія – 0 руб.

32 720 км – обмежувач дверей. Платно – 1250 руб.

44 476 км – повторювач правий. Відклична кампанія заводу – 0 руб.

44 476 км – ковпачки дисків, 4 шт. Платно – 200 руб.

Втім, деякі нюанси все ж були і якби не ТЕ (вартість трьох пройдених за рік склала трохи більше 22 тис. рублів) і не гарантія, цілком можливо, дрібна поломка могла б вилитися у великий платний ремонт.

Ось як повела себе Лада Веста Крос перші 50 000 км

Заміна КПП. Течі не видно. Фотографія була взята з сайту drom.ru

Приміром, на Дром пишуть, що «Помічена при проведенні ТО-1 негерметичність сальника приводу через 10 000 км обернулася заміною КПП в зборі». Ха! Непогано так сальник потік! Можливо, якщо б це був не гарантійний ремонт, ущільнювач можна було б поміняти і окремо, але з якоїсь причини гарантийщики вирішили замінити недешевий блок цілком і повністю. Може поки вивчають поломки, збираючи дані таким чином? Тим не менш, честь їм і хвала за таке ставлення! Подробиці тут: www.drom.ru

Це, звичайно, не весела поломка, а ось найперша і викликає усмішку, і розчарування в обслуговуючому персоналі наших СТО одночасно. Тільки вслухайтеся:

«…підготовка машини до експлуатації відразу обернулася позаплановим ремонтом і тратою грошей. Установник додаткового обладнання при прокладці кабелю на відеореєстратор «вдало» повернув на місце накладку правої стійки вітрового вікна, пошкодивши шланг омивача на заднє скло». Як говориться – прикро!

Два рази проводилися роботи по відзивним кампаній з заміною деталей:

у першому випадку була паливна магістраль

у другому – плафон повторювача в правому дзеркалі (плафон тріснув і почав потіти зсередини. КЗ відбутися не встигло)

Ось як повела себе Лада Веста Крос перші 50 000 км

Фотографія була взята з сайту drom.ru

«Дрібниця, а неприємно!

Центральні ковпачки злетіли і навіть не обіцяли повернутися. Причому обидва з передніх коліс. Можливо, це пов’язано з більшою відцентровою силою або навантаженням, що припадає на передні колеса під час пробуксовки і т. д. Може, трохи «прихопити» пластикові декоративно-захисні накладки клеєм? А то шкода втрачати красу.

Траплялися поломки із-за неуважності або, краще сказати, за збігом обставин: «за свій рахунок ми замінили обмежувач двері водія». Сумна історія «загибелі» дверного обмежувача – відчинені двері відчинилися різким поривом вітру.

Ось як повела себе Лада Веста Крос перші 50 000 км

Де тільки Vesta Cross за рік не побувала. І в місті, і за ним. Фотографія була взята з сайту drom.ru

В іншому, як кажуть експерти Drom, проблем з машиною не виникло ні в двигуні, ні в підвісці, ні в електриці. Це радує. Але тим не менш хотілося б сподіватися, що праці журналістів-випробувачів будуть прийняті до уваги працівниками Автовазу і деякі недоліки будуть виправлені. Це стосується текшей КПП. Хоча шлюб може бути в будь-якому автомобілі, а «дитячі хвороби автомобіля» – поняття інтернаціональне.

Що стосується кузова та ЛКП…

Ось як повела себе Лада Веста Крос перші 50 000 км

Фотографія була взята з сайту drom.ru

«Екстер’єр трохи постраждав: основні ушкодження отримані на трасі: «морда» в відколах, лобове з тріщиною, з декоративної накладки решітки радіатора полущилася фарба», – йдеться при підведенні проміжних підсумків.

Ось як повела себе Лада Веста Крос перші 50 000 км

Фотографія була взята з сайту drom.ru Піскоструйка в повний зріст. Жита поки немає!

Добре це чи погано? Це звичайно для всіх нових автомобілів. Неякісним лакофарбовим покриттям в наші дні грішать навіть топові виробники, що вже говорити про більш приземлені моделях. На жаль, в майбутньому всі пошкодження ЛФП стануть вогнищами корозії. Втім, навіть якщо зовні кузов старого автомобіля все ж таки буде виглядати прийнятно, іржавіння може початися з внутрішніх порожнин. Це так, на всякий випадок звертаємо вашу увагу, що антикор бажаний для будь-якого автомобіля, яким більше 5 років.

Ось як повела себе Лада Веста Крос перші 50 000 км

Фотографія була взята з сайту drom.ru

Це були проміжні підсумки від Drom.ru. Поки машина тримається молодцем-огірком. А 500.000 км взяти слабо? А, Лада?

Ось як повела себе Лада Веста Крос перші 50 000 км

Тримайся, брате! Фотографія була взята з сайту drom.ru