Ось як буде виглядати новий кузов VW Golf восьмого покоління

272

Новий Volkswagen Golf 2020 року: Відео

Volkswagen тільки недавно почав дратувати публіку, викладаючи рекламні зображення нового покоління VW Golf 8-го покоління. Але поки німці не розкрили офіційно зовнішність нової моделі. Тим не менш, судячи з усього, вже сьогодні ми можемо побачити як буде виглядати новий автомобіль. Сьогодні в мережі з’явився ролик, який був знятий в Південній Африці. У цьому відео, судячи з усього, нова модель Volkswagen Golf 8 без єдиної маскування. Невже ми бачимо дійсно майбутню новинку або перед нами монтажне відео?

Швидше за все, в цьому ролику дійсно новий Golf у версії GTI. Подивіться на низький дорожній просвіт і колеса автомобіля, які явно вказують, що перед нами заводська заряджена версія.

Так, звичайно, ця машина може бути поточне покоління моделі в індивідуальному тюнінгу від приватного власника. Але більше, схоже, що перед нами дійсно нова модель Гольфу.


Нагадаємо, що в даний момент Volkswagen продовжує тестувати перед прем’єрою новий VW Golf, який стане восьмим поколінням популярної моделі. Прем’єра автомобіля запланована в третьому кварталі 2019 року.

Нас чекає новий зовнішній вигляд, новий інтер’єр, нові технології. Також очікується, що автомобіль отримає більш довгу колісну базу в порівнянні з поточною моделлю. Збільшення колісної бази автоматично розширює простір усередині салону. Судячи з усього, збільшення колісної бази в першу чергу зроблено для розширення простору для ніг задніх пасажирів.

Очікується, що в машині покращиться якість пластмаси та інших матеріалів обробки. У тому числі ультра компактний автомобіль може отримати напівавтономні технології водіння, а також гібридні версії двигунів.