Ось в яких автомобілях найнадійніші інформаційно-розважальні системи

248

Топ найбільш зручних і надійних мультимедійних систем в автомобілях.

В останні роки на авторинку стає все більше скарг на роботу інформаційно-розважальних систем в сучасних автомобілях. Справа в тому, що виробники в гонитві за кількістю технологій забувають про споживача, годуючи свою продукцію жахливо незручними і ненадійними мультимедійними системами. На щастя є ряд виробників, які роблять цілком адекватні системи, які хоч і не є ідеалом, тим не менш, не засмучують власників автомобілів.

За останнє десятиліття в машинах з’явилися штатні екрани, складне програмне забезпечення, перетворивши мультимедійні системи в автомобілях цілі складні комп’ютерні кластери. На жаль багатьма інформаційно-розважальними системами дуже складно керувати. Так, що там керувати.

У багатьох автомобілях настільки жахливий користувальницький інтерфейс, що іноді їх власники взагалі намагаються не користуватися мультимедійними системами. Це дуже дратує автовласників. Адже автомобіль в такому випадку виглядає неповноцінною. А за даними експертів в останні роки якість роботи інформаційно-розважальної системи надають чи не головну роль на задоволеність володіння автомобілем.

Саме тому кілька років тому компанія JD Power, яка вже довгий час щорічно публікують рейтинги надійності та якості автомобілів, що базуються на відгуках, ввела в алгоритм підрахунку підсумкових оцінок відгуки автовласників про інформаційно-розважальних системах. У підсумку ті автомобілі, які мають низьку якість управління мультимедійними системами, не можуть отримати вищу нагороду в рейтингу JD Power.

Нещодавно JD Power опублікувала свої чергові звіти про надійності та якості автомобілів, які показали, що на ринку сьогодні дуже багато автомобілів з проблемними інформаційно-розважальними системами. Причому зараз спостерігається вже трирічний тренд за кількістю збільшують скарг на подібні технології.

Але не всі автомобілі мають жахливо незручні або неправильно працюють мультимедійні системи. Наприклад, за даними компанії JD Power серед величезного розмаїття світового ринку можна виділити ряд автомобілів, які оснащені більш менш надійними, якісними і зручними в користуванні системами.

У результаті на світ з’явився окремий рейтинг надійності інформаційно-розважальних систем, заснований на відгуках автовласників в перші 90 днів володіння автомобілем.

Отже, ось як виглядає ТОП цього рейтингу розбитий по класах автомобілів:

  • Клас невеликих автомобілів: Kia Rio
  • Компакт клас: Kia Forte
  • Середньорозмірні автомобілі: Ford Mustang
  • Повнорозмірні автомобілі: Ford Taurus
  • Невеликі автомобілі преміум-класу BMW 2 серії
  • Компактні автомобілі преміум-класу Porsche 718
  • Середньорозмірні автомобілі преміум класу: Lincoln Continental
  • Повнорозмірні автомобілі преміум-класу BMW 7 серії

До речі, якщо порівнювати автомобілі, прибравши в бік їх категорію (клас), то за даними компанії JD Power найменше проблем і поганих відгуків реєструється у Ford Mustang.