Ось чому у позашляхових Тойотах заборонили в противотуманках світлодіодні лампи

226

Власникам Тойота Хайлендер настійно рекомендовано звернутися до дилера для проходження позапланового ТО

Росстандарт на офіційному сайті Федерального агентства з технічного регулювання і метрології, повідомив про відкликання 113 позашляховиків Тойота Хайлендер в яких будуть вилучені протитуманні світлодіодні лампи і замінені на галогенні аналоги.

Повідомляється, що «відкликанню підлягають автомобілі, реалізовані з 5 листопада 2018 року по теперішній час», при цьому, причиною самої відкличний компанії транспортних засобів є те, що, згідно схвалення типу транспортного засобу (ОТТС), застосовного для російського ринку, отзываемые автомобілі повинні бути обладнані протитуманними фарами з галогенними лампами, але через особливості виробничого процесу складання автомобілів, існує ймовірність того, що на автомобілях були встановлені протитуманні фари з лампами світлодіодного типу замість галогенних. У цьому стані автомобілі Toyota Highlander не відповідають ОТТС для російського ринку».

На транспортних засобах буде виконана перевірка і, при необхідності, заміна протитуманних фар. Дізнатися, чи підпадає ваш Highlander під відкликання можна за допомогою цього нескладного алгоритму дій:

Ось чому у позашляхових Тойотах заборонили в противотуманках світлодіодні лампи

Пункт №1. Необхідно дізнатися, чи потрапляє ваша модель під відгук. Є два простих способи з’ясувати це. Перший, самий легкий і вірний, зателефонувати до офіційного дилера. Приміром, офіційним дистриб’ютором і імпортером автомобілів Toyota в Росії є ТОВ «Тойота Мотор», дана компанія проінформують власників автомобілів Toyota Highlander, що підпадають під відкликання, шляхом розсилки листів та/або по телефону про необхідність надати транспортний засіб у найближчий дилерський центр для проведення ремонтних робіт.

Телефон Служби клієнтської підтримки: 8-800-200-57-75 (для безкоштовних дзвінків з Росії)

Уточнивши у вас VIN номер автомобіля вам підкажуть, чи дійсно у вашої машини є дефекти, які необхідно усунути.

Другий спосіб. На сайті Росстандарт також є повні списки переліків VIN-кодів відкликаються автомобілів: www.gost.ru. Переходимо, всередині PDF файли. Завантажуємо файл з повним списком VIN-номерів в алфавітній послідовності. Шукаємо потрібний номер.

Пункт №2. Якщо машина потрапила під відкличну компанію, наступний розумний крок, який ви повинні зробити, це приїхати до офіційного автодилера, який проведе заміну потенційно небезпечної або пошкодженої запчастини.