Opel огляд

5-11-2019

Opel  обзор
Сб. Матеріал – ударостійкий пластик, металеві елементи. Підлокітник ставиться на підстаканник, добре фіксується. Матеріал – ударостійкий пластик, металеві елементи. Підлокітник ставиться на підстаканник, добре фіксується. Матеріал – ударостійкий пластик, металеві елементи. Підлокітник ставиться на підстаканник, добре фіксується. Матеріал – ударостійкий пластик, металеві елементи. Підлокітник ставиться на підстаканник, добре фіксується. Матеріал – ударостійкий пластик, металеві елементи. Підлокітник ставиться на підстаканник, добре фіксується. Матеріал – ударостійкий пластик, металеві елементи. Підлокітник ставиться на підстаканник, добре фіксується. Матеріал – ударостійкий пластик, металеві елементи. Підлокітник ставиться на підстаканник, добре фіксується.
Також хочемо порекомендувати почитати – Марка Opel покаже у Франкфурті нові моделі Insignia GSI і Grandland X http://pifagor.kiev.ua/marka-opel-pokazhe-u-frankfurti-novi-modeli-insignia-gsi-i-grandland-x/
Матеріал – ударостійкий пластик, металеві елементи. Підлокітник ставиться на підстаканник, добре фіксується.
Матеріал – ударостійкий пластик, металеві елементи. Підлокітник ставиться на підстаканник, добре фіксується.
Матеріал – ударостійкий пластик, металеві елементи. Підлокітник ставиться на підстаканник, добре фіксується.
Матеріал – ударостійкий пластик, металеві елементи. Підлокітник ставиться на підстаканник, добре фіксується. Матеріал – ударостійкий пластик, металеві елементи. Підлокітник ставиться на підстаканник, добре фіксується. Матеріал – ударостійкий пластик, металеві елементи. Підлокітник ставиться на підстаканник, добре фіксується. Матеріал – ударостійкий пластик, металеві елементи. Підлокітник ставиться на підстаканник, добре фіксується. Збільшена максимальне навантаження – до 80 кг. Великий практичний відсік для дрібниць. Збільшена максимальне навантаження – до 80 кг. Великий практичний відсік для дрібниць. Збільшена максимальне навантаження – до 80 кг. Великий практичний відсік для дрібниць. Збільшена максимальне навантаження – до 80 кг. Великий практичний відсік для дрібниць. Збільшена максимальне навантаження – до 80 кг. Великий практичний відсік для дрібниць. Збільшена максимальне навантаження – до 80 кг. Великий практичний відсік для дрібниць.
Підлокітники Armster виготовлені з якісного міцного пластику, здатні витримувати до 40 кг навантаження, виглядають гідно в інтер’єрі авто.
Європі – Угорщина, забезпечуються надійними кріпленнями. У верхній частині – якісний кожзам з гарною декоративною строчкою.
При купівлі підлокітника Armster – наші спеціалісти безкоштовно його встановлять в офісі магазину. Необхідно лише заздалегідь замовити та погодити встановлення.
України компаніями – перевізниками по Києву кур’єром.
ПК і мобільних пристроях, для відкладеного звантаження JivoSite.