Оновлений mercedes-benz a-class вперше вийшов на тести (фото)

51

На цей раз нові шпигунські фотографії демонструють оновлений седан mercedes a-class 2022 року. Четверте покоління mercedes-benz a-class з його високотехнологічним інтернетом і еволюційним зовнішнім виглядом випускається з 2018 року. Можливо, він ще не показує свій вік, але автовиробник з штутгарта не ризикує, і почав роботу над його наступником.

Седан a-class, матиме оновлені фари з новим внутрішнім розподілом світла, в тій же час форми бампера також будуть оновлені, решітка радіатора також заперечує нову обробку “amg line”, успадкувавши ту ж сітку, що і у нового c-class. Mercedes не змінити первинну форму задніх ліхтарів, але знову змінити розподіл променів світла. Оновлення також включатимуть в собі переглянуту кольорову палітру і новий дизайн легкосплавних дисків.

Оновлений mercedes a-class планується представити навесні 2022 року і надійти в продаж з червня 2022 року. Під капотом сімейство зазнає істотних змін, оскільки німецький бренд поступово відмовиться від двигунів, спільно розроблених daimler і renault, як дизельних, так і 1,33-літрових бензинових, додавши 48-вольтову технологію mhev до бензинових двигунів.