Оновлений ford expedition 2022 готовий до дебюту (фото)

18

Автосалон в детройті в 2021 році був скасований. На його місце прийшов зовсім новий шестиденний автомобільний фестиваль під відкритим небом під назвою motor bella, і тепер ми знаємо, що ford готує презентацію нового флагмана.

В оголошенні, розміщеному на офіційному сайті північноамериканського міжнародного автосалону, то кажуть, що компанія представити новий ford expedition в дні преси motor bella. Оголошення також підтвердило появу нових комплектацій позашляховика expedition, які «покликані розширити привабливість повнорозмірного позашляховика серед покупців».

Проте, ми очікуємо, що моделі expedition st і expedition timberline з’являтимуться на новоспеченому автомобільному фестивалі. Ми бачили кілька примірників обох моделей expedition під час тестування прототипів, деякі навіть відкрили ряд нових дизайнерських рішень в екстер’єрі, такі як перероблені фари і інші зміни, щоб надати повнорозмірному позашляховику оновлений вигляд для американського ринку.

Розкішний аналог expedition, lincoln navigator 2022 року, також буде подань на стенді для публічного дебюту разом з концептом aviator shinola – обидва вони офіційно дебютували минулого місяця.