Обмін авто з компанією або самостійно? Розкажемо, який варіант більш вигідний та швидкий.

8-19-2021

Обмін авто з компанією можна зробити навіть за 1 добу, проте втратити певну кількість вартості. Можна самостійно знайти покупця, а потім шукати машину для придбання, проте втратити тижні та місяці. В світі обмін авто виконують щорічно безліч людей, тому кожен варіант користується заслуженою популярністю. Варто зважити кожен метод, щоб визначитись з кращим та використовувати його в майбутньому. Кожна пропозиція має свої переваги та недоліки, тому в цій статті потрібно детально розкласти варіант обміну авто з компанією та самостійний продаж-придбання.

      Обмін авто з компанією. Звернутись до компанії за швидким обміном рекомендуємо тим, хто цінує свій час та нерви. Фірма, яка має всі необхідні ліцензії та дозволи на послуги, допоможе швидко та безпечно отримати кращу машину та скористатись додатковими опціями. Наприклад, в великих фірмах є послуга розстрочки (кредитування), яка дозволяє обрати транспортний засіб за більшою ціною, ніж вартість проданого, та сплачувати вартість частинами у майбутньому поступово. Тобто немає потреби в передчасному накопиченні коштів, можна просто оформити авто в розстрочку та сплачувати різницю вже користуючись машиною. Також перевагою є те, що клієнту не потрібно власноруч шукати покупця і згодом спілкуватись з десятками продавцями. Компанія сама викуповує машину, а згодом на майданчику можна вибрати авто для оформлення. Серед недоліків хіба оцінка на пару відсотків нижче ринкової, кілька процентів комісії за розстрочку.

       ПланетАвто пропонують обмін авто за 1 добу, а вибрати для цього можна будь-який з 29 майданчиків України. 15 років стажу та тисячі клієнтів щорічно – ці фактори свідчать про високий рівень стабільності та надійності ПланетАвто. Сайт PlanetAvto є одним з найбільших сервісів з продажу-купівлі транспортних засобів в Україні, можна вибрати будь-яку машину з 9000+ варіантів для швидкого обміну авто. Всі пропозиції та онлайн оцінка за державним номером машини є на ПланетАвто.

       Обмін авто самостійний (без компаній та майданчиків). Можна власноруч виконати обидва процеси та зекономити кошти. Спочатку створити оголошення про реалізацію, розповісти знайомим про бажання продати, приїхати на авторинок. Далі спілкуватись та приїжджати на огляди, відвідувати Сервісний центр для переоформлення. Далі знову завітати до сайту з оголошеннями або приїхати на майданчик, підібрати машину для придбання. Серед позитивних сторін: широкий асортимент вибору, можна продати на 2-3% дорожче ринкової вартості. Серед мінусів: згаяний час, безліч дзвінків та зустрічей, переживання та середній рівень безпеки.