Обмін авто на мотоцикл: як виконати та в чому популярність пропозиції.

6-29-2021

 Один з найпопулярніших запитів про обмін в Україні – обмін авто на мото. В літню пору ці думки стають дедалі частішими, адже приємна погода і Сонечко змушують задуматись про швидкий та динамічний транспорт. З мотоциклом можна подорожувати куди завгодно: поїхати на море, подивитись гори, не планувати маршрут та просто їхати куди заманеться, а може раптово поїхати по місту покататись. Сучасні мото засоби прості в управлінні, зазвичай не займають багато місця, не дорогі в утриманні та в витраті палива. Обмін авто на мотоцикл можна виконати не на кожному майданчику, проте є компанії з такою послугою. Далі розкажемо більше про процес та знайдемо переваги та недоліки такого обміну.

       Обмін авто на мото можна виконати як самостійно за допомогою інтернету, так і звернутись до фахівців на майданчику. Якщо в першому випадку потрібно знайти та домовитись про обмін з невідомою особою, то на майданчику процеси пошуку двоколісного бере на себе представництво. Також додатковою позитивною ознакою обміну на майданчику є можливість оформити розстрочку на дорогий байк і сплачувати різницю поступово у майбутньому, якщо знадобиться така послуга.

       Розглянемо обмін авто на байк на майданчику. Спочатку потрібно обрати компанію та приїхати на консультацію або зв’язатись з представниками онлайн через сайт. Далі варто переконатись у легальності роботи та наявності необхідних дозволів від держави на проведення купівлі-продажу транспортних засобів. Радимо вибирати компанії зі стажем роботи понад 5-10 років, адже такі фірми є професіоналами зі значною історією та різними послугами та пропозиціями. Перший етап обміну – викуп Вашої машини. Представник розраховує вартість з урахуванням ринкової ціни та наявного технічного стану. При задовільній вартості на Сервісному центрі продаєте машину та гроші за неї перераховуються на окремий рахунок. Наступний крок – підбір та оформлення байку замість проданого авто. Можна вибрати з пропозицій фірми, можна знайти оголошення деінде і представники компанії зв’яжуться з метою огляду і можливого придбання.

       Переваги обміну авто на мотоцикл: швидкість руху та незалежність від багатьох факторів, відчуття свободи та драйву, менші витрати коштів. Недоліки: відчутними стануть погодні умови, можна перевозити менші кількість людей.

       Де професіонали допоможуть зробити обмін авто на мото? ПланетАвто – сервіс з 15-річним досвідом та десятками майданчиків по країні. Просто зайдіть на офіційний сайт ПланетАвто, оцініть власну машину та отримайте прогноз по викупу на неї. Також просто подивитись пропозиції для оформлення, обрати байк або залишити контакти для консультації. Швидко купити транспортний засіб та вигідно обміняти можна вже на цьому тижні з ПланетАвто.