Обіцянка нового способу зробити допомогу стовбурових клітин у боротьбі проти хвороби серця

204

Научно

І ефективний метод пацієнта безпечний, щоб зробити стовбурові клітини з допомогою крові був знайдений, викликавши надію, що в майбутньому, ці стовбурові клітини, зроблені з власних камер пацієнта, могли використовуватися, щоб лікувати серцево-судинне захворювання, пропонує нове дослідження, видане в журналі Stem Cells: Перекладна Медицина.Дослідження фінансувалося Wellcome Trust, Радою з медичних досліджень (MRC) і Британським серцевим фондом (BHF), і підсумовує метод для вчених, щоб отримати клітини, вони повинні зробити клітини викликаного плюрипотентного стебла (iPS) (3) від нормального зразка крові.У більш ранніх дослідженнях учені визнали важким точно визначити адекватний тип клітини в крові, яка здатна до зміни в стовбурову клітину, і багато разів робиться клітинами IPS з тканин шкіри, яка може закликати до біопсії або іншої операції.

Група вчених з Кембріджського університету, на чолі з доктором Амером Раною, виростила кров учасників в лабораторії і відокремила «останній продукт ендотеліальні клітини — попередники» (L-EPCs), щоб перетворитися в клітини IPS. Клітини IPS можуть бути змінені в будь-яку іншу клітину у тілі, включаючи серцеві клітини або клітини кровоносної судини. Ці клітини використовуються, щоб вивчити хвороба, і в кінцевому рахунку, вчені хочуть виростити їх у тканину, щоб фіксувати збитки, завдані циркулюючим і хворобами серця.Доктор Амер Рана пояснює:«Ми схвильовані, щоб розвинути практичний і ефективний метод створити стовбурові клітини типу клітини, знайденого в крові.

Біопсії тканини є небажаним, особливо для дітей і літніх людей, тоді як взяття зразків крові є звичайним для всіх пацієнтів. Дослідники можуть заморозити і зберегти клітини крові, і потім перетворити їх в клітини IPS на більш пізній стадії, замість того, щоб мати необхідність перетворити їх, як тільки вони поставлені, як це має місце для інших типів клітини, які використовувались раніше. Це буде мати величезне практичне значення, подовжує ‘використання по даті’ зразків пацієнта”.Автори вказують, що клітини IPS мають хороший потенціал для лікування та дослідження серцево-судинних захворювань.

Оскільки клітини IPS зроблені від власного тіла пацієнта, вони можуть використовуватися, щоб вивчити хвороби, і в майбутньому, бути в змозі фіксувати пошкоджені тканини без негативного наслідки від імунної системи тіла.Наявність здатності зробити клітини IPS з допомогою зразків крові може спростити для вчених переміщати цю технологію вперед. Однак автори підкреслюють, що існує ще багато петель, щоб вдатися, перш ніж цей метод стане здійсненним лікувати пацієнтів.Доктор Пол Колвілл-Неш, регенеративний Керівник програми медицини в MRC, завершує:«клітинні технології IPS пропонують захоплюючий новий підхід до будівництва знаходяться в лабораторії моделей хвороби, яка може використовуватися, щоб зрозуміти хвороба і перевірити нові препарати, а також можливість для замісної терапії клітини в подальшій перспективі.

Здатність виробити клітини IPS від легкого, щоб отримати джерело, такий як кров повинна далі підтримати швидкий прогрес, зроблений у цій галузі, і поліпшити застосування цієї технології до боротьби проти людської хвороби».

новоеобещаниепомощьсделатьспособстволовой

 • Лютий 22, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Meztilkis

  даремно ти так на ватников і каларадов, потрібно бути терплячим,


  22.02.2018 в 23:01
  Увійдіть щоб відповісти


 • Vudojas

  Світ на Донбасі не є “спеціальним умовою” для нової програми кредитування української економіки – МВФ


  23.02.2018 у 06:40
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ящук Захар

  гірше вже не буде — за матюки напевно


  23.02.2018 в 17:03
  Увійдіть щоб відповісти


 • Бобриков Андрій

  процент на позитивний баланс звичайно ж нараховується


  24.02.2018 у 04:34
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ironmane

  оригінальний какцапский гумор


  24.02.2018 в 14:57
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dishura

  Ти здивуєшся, але в Голландії, де легалізована марихуана — героїнових наркоманів на порядок менше, ніж в англії, де вона заборонена


  24.02.2018 в 21:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Вихорева Ніна

  Щось карлик від спермотоксикозу прищами пішов )))) Ви йому там бабу знайдіть хоч, а він строчить натехаря або пєскова змушує догоджати його ))))


  25.02.2018 у 02:58
  Увійдіть щоб відповісти


 • Курышина Поліна

  Від злого нато захищають аленя хату? :))


  25.02.2018 в 14:30
  Увійдіть щоб відповісти